نماینده ولی فقیه در خوزستان:خانواده های شهدا سهامداران انقلاب هستند

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۲:۵۰ ب٫ظ
نماینده ولی فقیه در خوزستان:خانواده های شهدا سهامداران انقلاب هستند [ad_1] اهواز – ایرنا – نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز ، خانواده های شهدا را سهامداران و صاحبان اصلی انقلاب اسلامی خواند و گفت: امام راحل و عظیم الشان ما بالاترین ارادت را به خانواده های شهدا ابراز می کردند. به گزارش ایرنا آیت الله سیدمحمدعلی موسوی جزایری چهارشنبه در نهمین […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز ، خانواده های شهدا را سهامداران و صاحبان اصلی انقلاب اسلامی خواند و گفت: امام راحل و عظیم الشان ما بالاترین ارادت را به خانواده های شهدا ابراز می کردند. به گزارش ایرنا آیت الله سیدمحمدعلی موسوی جزایری چهارشنبه در نهمین روز از دهه فجر’انقلاب اسلامی ، ایمان ، جهاد و شهادت ، حمایت از جبهه مقاومت و مبارزه با تروریسم بین الملل ‘ در دیدار با جمعی از خانواده های معظم شهدا ، جانبازان ، ایثارگران آزادگان استان خوزستان در حسینیه بقیه الله اهواز افزود:امام خمینی(ره) مشعل دار، پرچم دار و پیش قراول نهضت اسلامی همواره در طول عمر بابرکت خود ، شهیدان و خانواده های معظم آنان را ارج می نهادند و بیشترین ملاقات های امام با خانواده های شهدا بود.
امام جمعه اهواز در ادامه با تجلیل از فداکاری های شهدا و نقش آنان در پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس اظهار کرد:ارادت به شهدا ، ارادت به امام حسین(ع) است چون این شهیدان راه و رسم سرور و سالار شهیدان را زنده کردند و در این راه همچون مولایشان ، جان خود را برای زنده نگهداشتن ، ترویج و گسترش فرهنگ اسلام ناب محمدی (ص) فدا کردند.
آیت الله موسوی جزایری افزود: اگر خون مطهر شهدا جاری نمی شد محال بود انقلاب اسلامی به پیروزی برسد ، خون شهدا آتش انقلاب را شعله ور کرد و مردم از جانفشانی شهیدان قوت قلب گرفتند.
نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز با بیان اینکه خون شهدا پشتوانه انقلاب و مظهر قدرت و اقتدار نظام اسلامی هستند افزود: هیچ چیزی همچون خون شهدا حرکت آفرین نبوده و نیست به همین دلیل انقلاب اسلامی با خون شهدا تداوم پیدا کرد.
وی در ادامه سخنان خود به دلایل دشمنی استکبار جهانی به خصوص امریکا با انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی ، امریکا یکی از پایگاههای اصلی خود خاورمیانه را از دست داد و منافع نامشروع آنان در سراسر جهان به خطر افتاد.
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: با گذشت ۳۸سال از پیروزی انقلاب اسلامی ، امریکا هنوز از دشمنی خود با انقلاب اسلامی دست نکشیده و به صورت مداوم و مستمر در حال توطئه و شیطنت علیه و نظام و انقلاب اسلامی است.
آیت الله موسوی جزایری در ادامه تصریح کرد: با وجود همه توطئه های استکبار جهانی علیه انقلاب اسلامی ، این انقلاب عظیم و اصیل اسلامی به حرکت افتخارآمیز و باصلابت خود ادامه می دهد و همچنان پشتیبان مستضعفان و مظلومان سراسر جهان است.
وی فداکاری شهدا و رهبری حکیمانه را در ناکام گذاشتن توطئه های خباثت آمیز استکبار جهانی بسیار تعیین کننده دانست و با اشاره به تهدیدهای امریکایی ها علیه ملت ایران گفت:ملت ایران این تهدیدها را به رسمیت نمی شناسد و برای آنها ارزشی قائل نیست.
موسوی جزایری در ادامه افزود: ملت هوشیار ، مومن و انقلابی ایران جواب این تهدیدها را با حضور حماسی در راهپیمایی ۲۲ بهمن خواهد داد.
نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز ادامه تجاوزات رژیم سفاک و وهابی سعودی را به مردم مبارز و مظلوم یمن که به اهل بیت عصمت و طهارت (ع) عشق می ورزند نشانه همراهی امریکای جنایتکار با حکام ظالم سعودی خواند و افزود: ملت یمن به تاسی از ملت انقلابی ایران در برابر این تجاوزات وحشیانه مقاومت کرده و شهدای زیادی را نیز تقدیم اسلام کرده است.
وی گفت: سعودی ها با سرازیر کردن دلارهای نفتی به امریکا و خرید سلاح و استفاده آن برای کشتار مردم یمن و بحرین مرتکب جنایات جنگی شده و مجامع بین المللی باید سکوت خود را مقابل این وحشی گری های سعودی ها بشکنند.
به گزارش ایرنا در این آئین خانواده های معظم شهدا ضمن تجدید بیعت با مقام معظم رهبری و آرمان های انقلاب اسلامی ، همگان را به حضور یکپارچه در راهپیمایی ۲۲بهمن فراخواندند.
۶۰۶۵/۶۰۰۲
خبرنگار:محمدرضا بنوره *انتشاردهنده: کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
شهردار اهواز
قلم ماندگار
تابناك وب
قلم ماندگار
محل كد آمار