نماینده ولی فقیه در خوزستان:سرمایه گذاران را با رعایت حقوق اسلامی حمایت می کنیم

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۲:۵۸ ب٫ظ
نماینده ولی فقیه در خوزستان:سرمایه گذاران را با رعایت حقوق اسلامی حمایت می کنیم [ad_1] اهواز – ایرنا – نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: با رعایت اخلاق و حقوق اسلامی از افرادی که قصد سرمایه گذاری در خوزستان را دارند حمایت می کنیم. به گزارش ایرنا آیت ا… سید محمد علی موسوی جزایری یکشنبه در همایش فرصت های سرمایه گذاری صنایع پایین دست صنعت آلومینیوم در سرسرای […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: با رعایت اخلاق و حقوق اسلامی از افرادی که قصد سرمایه گذاری در خوزستان را دارند حمایت می کنیم. به گزارش ایرنا آیت ا… سید محمد علی موسوی جزایری یکشنبه در همایش فرصت های سرمایه گذاری صنایع پایین دست صنعت آلومینیوم در سرسرای اجتماعات سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان در اهواز بیان کرد: از مسائلی که در سرمایه گذاری بسیار اهمیت دارد امنیت انسانی و شغلی است.
وی گفت: در شرایطی که کشورهای همجوار با ایران امنیت ندارند جمهوری اسلامی در امنیت است.
نماینده ولی فقیه در خوزستان اظهار کرد: در بخش آلومینیوم و صنایع پایین دستی، دامداری،
کشاورزی، و پرورش آبزیان فرصت سرمایه گذاری در خوزستان وجود دارد و آماده هرگونه همکاری در بخش سرمایه گذاری را داریم.
سرمایه گذار کشور ایتالیا از شرکت دانیلی نیز در این همایش گفت: این شرکت ۳۰ سال است که در حوزه آلومینیوم با ایران همکاری و فعالیت دارد و پروژه های زیادی را در این حوزه داشته است.
جوانی نیکریز بیان کرد: خوزستان قابلیت های زیادی برای سرمایه گذاری دارد که از جمله این ظرفیت ها ارزان بودن نیروی کار و فراهم بودن شرایط برای سرمایه گذاری است.
وی گفت: در نظر دارم در صنایع پایین دست آلومینیوم در خوزستان سرمایه گذاری و در تولید تجهیزات و صنایع صنعت آلومینیوم در خوزستان فعالیت داشته باشم.
نماینده شرکت سرمایه گذاری LAC کره جنوبی نیز در این همایش از احداث ۱۰ کارخانه مرتبط با صنعت آلومینیوم در خوزستان خبر داد.
این سرمایه گذار گفت: آمادگی تاسیس کارخانه تولید درب و پنجره آلومینیومی در خوزستان را داریم.
همایش ۲ روزه فرصت های سرمایه گذاری در صنایع پایین دست صنعت آلومینیوم روز یکشنبه در اهواز برگزار شد و فردا در مسجد سلیمان ادامه خواهد داشت.
در این همایش سرمایه گذارانی از ۶ کشور چین، کره جنوبی، سنگاپور، ایتالیا،آلمان و مالزی حضور داشتند.
۷۱۵۸ / ۶۰۳۷
خبرنگار: زینب فرحانی ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار