نماینده ولی فقیه در خوزستان تصریح کرد: بدقولی های مسئولان مردم را نسبت به پرداخت خسارت ها بی اعتماد کرده است

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۲:۳۱ ب٫ظ
نماینده ولی فقیه در خوزستان تصریح کرد: بدقولی های مسئولان مردم را نسبت به پرداخت خسارت ها بی اعتماد کرده است مردم به دلیل اینکه در سالهای گذشته شاهد بدقولی های دولتمردان در پرداخت خسارت بودند، اکنون نیز نسبت به پرداخت خسارت سیل بی اعتماد هستند.

قلم ماندگار:

 آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری با اشاره به خسارت های سیل در استان خوزستان، عنوان کرد: باید خسارت های وارده به مردم سیل زده به موقع تامین و پرداخت شود.
وی افزود: در جلسات مختلف با مسئولان دولتی این تذکر به آن‌ها داده شد که هرچه سریع‌تر باید خسارت سیل به مردم پرداخت شود.
نماینده ولی فقیه در خوزستان تصریح کرد: مردم به دلیل اینکه در سالهای گذشته شاهد بدقولی های دولتمردان در پرداخت خسارت بودند، اکنون نیز نسبت به پرداخت خسارت سیل بی اعتماد هستند لذا مسئولان دولتی باید بیشتر کمک کرده و صداقت خود را برای مردم به اثبات برسانند.
آیت الله موسوی جزایری تصریح کرد: ما نیز درپی تشکیل ستاد پشتیبانی مردمی هستیم تا خیرین وارد کارشده و به کمک سایر دستگاه‌های دولتی خسارت‌های مردم پرداخت شود.
وی با باین انیکه دو پیشنهاد احداث سد بختیاری و افزایش طول تاج سد دز به مدیران داده شده، افزود:  افزایش طول تاج سد به لحاظ زمانی زودتر و با هزینه کمتری به اتمام می‌رسد و فواید بسیاری دارد.
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد:  سد دز باوجود برکات زیاد آن همیشه بیشترین صدمات را در سیلاب‌ها به کشاورزی خوزستان وارد کرده و اگر ارتفاع آن زیاد شود مشکلات بسیاری را حل می‌کند.
انتهای پیام/
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار