راه اندازی نمایندگی مرکز فابا در خوزستان

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۰ | ۱۸:۰۵ ب٫ظ
راه اندازی نمایندگی مرکز فابا در خوزستان نمایندگی مرکز فابا در استان خوزستان و جنوب غرب کشور با همکاری نمایندگی سازمان مدیریت صنعتی در این استان راه‌اندازی شد.

 قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار، مرکز فابا در راستای توسعه فعالیت‌های خود با همکاری نمایندگی سازمان مدیریت صنعتی استان خوزستان، نمایندگی خود را به این مجموعه در استان خوزستان و جنوب غرب کشور واگذار کرد تا در آینده نزدیک شاهد فعالیت‌های آموزشی و همکاری‌های راهبردی در راستای خدمات در زمینه فناوری‌های نوین مالی با مجموعه‌های این استان در زمینه‌های خدمات متنوع رسانه‌ای، آموزشی، استارتاپی، نمایشگاهی و مشاوره به صنایع مالی و بانکی باشیم.

 مراسم رسمی افتتاحیه نمایندگی مرکز فابا در استان خوزستان و جنوب غرب کشور پس از عبور از پیک کرونا با حضور مقامات و مدیران استانی برگزار می‌شود.

علی کایدانی نماینده سازمان مدیریت صنعتی که نمایندگی مرکز فابا را نیز در استان خوزستان بر عهده گرفته است، در خصوص ظرفیت‌های موجود در استان خوزستان و جنوب غرب کشور در زمینه‌ فناوری‌های مالی گفت: استان خوزستان در کشور بین رتبه سوم تا پنجم در جذب سپرده‌های کشور در سال‌های اخیر را داشته است و نظام بانکداری در این استان فعالیت گسترده‌ای دارد. از این رو با توجه به ظهور فناوری در همه عرصه‌های زندگی و به‌خصوص نظام بانکداری کشور، نمایندگی مرکز فابا در این منطقه می‌تواند منشا اتفاقات خوب در راستای رشد و گسترش خدمات در فناوری‌های نوین مالی باشد. امروز می‌طلبید که فابا در این استان حضور داشته باشد و از این پتانسیل‌ها استفاده شود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: ,
آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار