نوار پیروزی های پتروشیمی همچنان ادامه دارد

تاریخ انتشار: جمعه ۲۵ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۵:۵۴ ق٫ظ
نوار پیروزی های پتروشیمی همچنان ادامه دارد [ad_1] اهواز – ایرنا – تیم پتروشیمی بندر امام در هفته هفتم سوم لیگ برتر بسکتبال برابر حریف خود به پیروزی رسید. به گزارش ایرنا عصر روز پنجشنبه تیم پتروشیمی بندر امام در سالن شهرک بعثت ماهشهر پذیرای تیم دانشگاه آزاد بود که در نهایت با نتیجه از سد حریف خود گذشت.تیم پتروشیمی بندر امام […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – تیم پتروشیمی بندر امام در هفته هفتم سوم لیگ برتر بسکتبال برابر حریف خود به پیروزی رسید. به گزارش ایرنا عصر روز پنجشنبه تیم پتروشیمی بندر امام در سالن شهرک بعثت ماهشهر پذیرای تیم دانشگاه آزاد بود که در نهایت با نتیجه از سد حریف خود گذشت.
تیم پتروشیمی بندر امام در هفته هفتم دور سوم رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال با پیروزی بر دانشگاه آزاد، انتقام شکست دور رفت را از این تیم گرفت.
تیم های پتروشیمی بندر امام و دانشگاه آزاد تهران تاکنون ۲۴ بار مقابل یکدیگر به میدان رفتند که از این تعداد ۱۷ پیروزی از آن پتروشیمی و ۷ برد سهم تیم دانشگاه آزاد شده است.
دیدار بین دو تیم پتروشیمی بندر امام و دانشگاه آزاد جدال بین دو تیم اول و سوم لیگ برتر بسکتبال ایران بود و پیروزی هر یک از دو تیم باعث بهبود شرایط خود در جدول رده بندی می شد.
شاگردان مهران شاهین طبع در همان ابتدای بازی از تجربه خود به خوبی استفاده کرده و با چند پرتاب موفق ۲ و ۳ امتیازی، با نتیجه ۳۰ بر ۱۷ پیروز کوارتر اول بازی شدند.
در کوارتر دوم دیدار، بازیکنان دانشگاه آزاد که تلاش می کردند فاصله امتیازات عقب افتاده خود را جبران کنند بهتر از کوارتر اول ظاهر شدند.
نیمه اول این دیدار با نتیجه ۴۱ بر ۳۲ به سود تیم پتروشیمی بندر امام به پایان رسید.
در کوارتر سوم دیدار، هر دو تیم بازی متعادلی پیش گرفتند که در نهایت با نتیجه ۵۸ بر ۵۲ به پایان رسید.
بازیکنان پتروشیمی بندر امام در این دیدار با حساب ۸۰ بر ۶۴ شاگردان فرزاد کوهیان را از سد راه برداشتند تا با ۴۵ امتیاز همچنان در صدر جدول رده‌بندی گروه فرد این مسابقات یکه‌تازی کنند. این در حالی است که تیم دانشگاه آزاد با ۳۸ امتیاز در جایگاه سوم قرار دارد.
۶۰۶۴
خبرنگار: محمد شاکری** انتشار دهنده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار