نوبخت از طرح آبرسانی مسجد سلیمان دیدن کرد

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۹:۰۹ ب٫ظ
نوبخت از طرح آبرسانی مسجد سلیمان دیدن کرد [ad_1] اهواز – ایرنا – محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت روز سه شنبه در سفر به استان خوزستان از طرح آبرسانی مسجد سلیمان دیدن کرد. فرماندار مسجد سلیمان در حاشیه این دیدار در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور صبح امروز سه شنبه از روند اجرای طرح […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت روز سه شنبه در سفر به استان خوزستان از طرح آبرسانی مسجد سلیمان دیدن کرد. فرماندار مسجد سلیمان در حاشیه این دیدار در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور صبح امروز سه شنبه از روند اجرای طرح آبرسانی مسجد سلیمان که پروژه ای نیمه کاره است دیدن کرد.
علیرضا گوروئی گفت: روند اجرای این پروژه با ۹۰ درصد پیشرفت همراه است و برای تکمیل ۱۰ درصد دیگر این پروژه نیاز به تامین مالی است که رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور برای تامین مالی این پروژه قول مساعد داد.
وی افزود: همچنین دراین سفر سخنگوی دولت مشکل فاضلاب این شهرستان و نیز موضوع جا به جایی مناطق آلوده به نفت و گاز این شهرستان را بررسی نمود.
محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت امروز سه شنبه در سفر یک روزه به استان خوزستان از پروژه های عمرانی ایذه و باغملک و روستاهای بدون جاده حاشیه سد کارون سه دیدن کرد.
شرکت در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان خوزستان ، پیگیری اجرای طرح های آب و فاضلاب استان و بررسی مشکلات ریزگردها از برنامه های سفر یکروزه نوبخت به خوزستان است.
حجت الاسلام و المسلمین روحانی پنجشنبه هفته گذشته به منظور بازدید از چند طرح و بررسی اقدامات دولت در مهار پدیده گرد و غبار در سفری یک روزه وارد اهواز شد.
مسجدسلیمان در شمال شرقی استان خوزستان و در ۱۲۵ کیلومتری اهواز واقع شده است که از شمال به دزفول ، از شرق به استان چهارمحال بختیاری و ایذه ، از جنوب به رامهرمز و از غرب به شوشتر محدود می گردد .
۷۱۵۸/۶۰۶۴
خبرنگار: زینب فرحانی** انتشار دهنده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار