نوسازی فضاهای هنری و نمایشی منطقه آزاد اروند در سال ۹۶

تاریخ انتشار: شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۹:۰۴ ب٫ظ
نوسازی فضاهای هنری و نمایشی منطقه آزاد اروند در سال ۹۶ [ad_1] آبادان – ایرنا – مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند گفت:فضاهای هنری و نمایشی شهرستان‌های آبادان و خرمشهر با اعتباری معادل ۱۵ میلیارد ریال در سال ۹۶ بهسازی و نوسازی می شود. همایون قنواتی شنبه در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) دفتر آبادان گفت:تمامی سالن‌های نمایش و مراکزی که برنامه‌های فرهنگی […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند گفت:فضاهای هنری و نمایشی شهرستان‌های آبادان و خرمشهر با اعتباری معادل ۱۵ میلیارد ریال در سال ۹۶ بهسازی و نوسازی می شود. همایون قنواتی شنبه در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) دفتر آبادان گفت:تمامی سالن‌های نمایش و مراکزی که برنامه‌های فرهنگی و هنری در آن‌ برگزار می‌شود، شناسایی شده و این اماکن، سال آینده بهسازی و نوسازی می‌شود.
وی اظهار داشت:نیازهای این مراکز به سیستم‌های سرمایشی، گرمایشی، صوتی بررسی شده و تمامی نیازهای مورد نیاز آنها تامین می شود.
قنواتی از خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) به عنوان رسانه ای آگاهی بخش و مورد اطمیمنان مردم و مسئولان یاد کرد و گفت:رسانه ها باید روحیه امید و نشاط را در میان مردم گسترش دهند.

*** نمایشگاه کتاب منطقه آزاد اروند با حضور ۵۷۰ ناشر دایر می‌شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند در بخش دیگری از سخنان خود از برگزاری نمایشگاه کتاب با حضور ۵۷۰ ناشر برجسته کشور در منطقه آزاد اروند خبر داد و اظهار داشت:بیش از ۴۵ هزار عنوان کتاب در این نمایشگاه در معرض دید علاقه مندان قرار می گیرد.
وی اظهار داشت:به‌منظور کمک به دانشجویان و دانش آموزان کتاب‌های آموزشی با ۵۰ درصد تخفیف و سایر کتاب‌ها نیز با ۴۰ درصد تخفیف به فروش می‌رسد.
قنواتی گفت:نمایشگاه کتاب منطقه آزاد اروند از پانزدهم اسفندماه به مدت ۶ روز در محل دائمی نمایشگاه‌های سازمان منطقه آزاد اروند برگزار می‌شود.
وی دعوت از نویسندگان و اهل‌قلم و برگزاری نشست‌های تخصصی نقد و بررسی کتاب را از برنامه‌های جنبی این نمایشگاه عنوان کرد.
*** اجرای طرح مطالعاتی کتابسرای منطقه آزاد اروند در سال ۹۶
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اروند در بخش دیگری از سخنانش همچنین از احداث کتابسرا با نگاه بین‌المللی در این منطقه خبر داد و اظهار داشت:اجرای طرح مطالعاتی کتابسرای منطقه آزاد اروند در سال ۱۳۹۶ آغاز شده و اعتبار قابل توجهی نیز برای اجرای آن در نظر گرفته‌شده است.
وی افزود:در این کتابسرا سالن‌های نقد و بررسی کتاب، سالن مطالعه با تجهیزات روز دنیا و محلی برای برگزاری نمایشگاه‌های کتاب پیش بینی شده است.
۷۱۰۴/۳۰۱۵/۶۱۲۵
خبرنگار:عدنان جواهری ** مسعود گادار ** انتشاردهنده:سیدبهادر حسینی
کانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
برای دریافت لحظه‌به‌لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار