نگاهی به ترکیب هشت تیم حاضر در مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی ۲۰۱۷ آبادان

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۷:۳۰ ب٫ظ
نگاهی به ترکیب هشت تیم حاضر در مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی ۲۰۱۷ آبادان [ad_1] آبادان – ایرنا – هشت تیم حاضر در رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی ۲۰۱۷ که بیست و ششم و بیست و هفتم اسفندماه جاری در آبادان برگزار می شود نفرات اعزامی به این مسابقات را اعلام کردند. به گزارش روز یکشنبه ایرنا جام جهانی کشتی فرنگی سال ۲۰۱۷ میلادی، ۲۶ و ۲۷ اسفندماه […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – هشت تیم حاضر در رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی ۲۰۱۷ که بیست و ششم و بیست و هفتم اسفندماه جاری در آبادان برگزار می شود نفرات اعزامی به این مسابقات را اعلام کردند. به گزارش روز یکشنبه ایرنا جام جهانی کشتی فرنگی سال ۲۰۱۷ میلادی، ۲۶ و ۲۷ اسفندماه جاری به میزبانی شهر آبادان در استان خوزستان برگزار می شود.
تیم های ایران، روسیه، جمهوری آذربایجان، ترکیه، آلمان، اوکراین، قزاقستان و بلاروس در این رقابت ها حضور دارند.
با مشخص شدن ترکیب تیم های قزاقستان و بلاروس، ترکیب هشت تیم حاضر در جهانی کشتی فرنگی در آبادان مشخص شد.
ترکیب هشت تیم حاضر در جام جهانی به شرح زیر است:
*آلمان:
۵۹ کیلوگرم: کریستوفر کرایمر
۶۶ کیلوگرم: اریک وایس
۷۱ کیلوگرم: ماکسیمیلیان شوابه و تیمو دادوش
۷۵ کیلوگرم: فلورین نیومایر
۸۰ کیلوگرم: پاسکال ایزل (قهرمان اروپا)
۸۵ کیلوگرم: رامسین عزیزسیر (برنز بازی های اروپایی)
۹۸ کیلوگرم: اولیور هاسلر (نقره جهان) و پیتر اوهلر (نقره جوانان جهان)
۱۳۰ کیلوگرم: ادوارد پاپ (پنجم المپیک) و کریستین جان (برنز زیر ۲۳ سال اروپا)
اوکراین:
۵۹ کیلوگرم: ژورا آبوویان
۶۶ کیلوگرم: پرویز نصیب اف (نقره جوانان اروپا)
۷۱ کیلوگرم: روسلان اسرافیل اف
۷۵ کیلوگرم: میکولا دارگان (نقره جوانان اروپا) و آرتم ماتیاش (نقره جوانان اروپا)
۸۰ کیلوگرم: دیمیتری پیشکوف (برنز بازی های اروپایی)
۸۵ کیلوگرم: یوری شکریوبا
۹۸ کیلوگرم: ولادمیر واسیلیف
۱۳۰ کیلوگرم: میکولا کوچمی (نقره زیر ۲۳ اروپا) و الکساندر چرنتسکی (برنز جهان، نقره اروپا)
*قزاقستان:
۵۹ کیلوگرم: ژانسیریک سارسینبایف (نقره جوانان جهان) و آیدوس سلطان گالی (قهرمان جوانان آسیا)
۶۶ کیلوگرم: دانیار کالینوف (برنز جوانان آسیا)
۷۱ کیلوگرم: دیمیو ژادرایف (برنز آسیا)
۷۵ کیلوگرم: تامرلان شادوکایف (قهرمان جوانان جهان) و ماخات یرژیپوف (نقره و برنز آسیا)
۸۰ کیلوگرم: دوست جان کارتیکوف (برنز جهان، قهرمان آسیا، برنز بازی های آسیایی، نقره جوانان جهان)
۸۵ کیلوگرم: عظمت کاستوبایف (قهرمان جوانان آسیا)
۹۸ کیلوگرم: علیم خان سیزدیکوف (نقره جوانان آسیا)
۱۳۰ کیلوگرم: دامیر کاظم بایف (برنز آسیا)
*بلاروس:
۵۹ کیلوگرم: ماکسیم کاژارسکی
۶۶ کیلوگرم: یاروسلاو کارداش
۷۱ کیلوگرم: آندری دژیامبیتسکی
۷۵ کیلوگرم: تسیمور بردیف
۸۰ کیلوگرم: پاول پامینچوک
۸۵ کیلوگرم: گوگا گاگنیدزه
۹۸ کیلوگرم: سرگئی استارودوب
۱۳۰ کیلوگرم: کریل گریشچنکو (نقره جوانان جهان)
*ترکیه:
۵۹ کیلوگرم: مصطفی ساگلام (برنز اروپا) و فاتح اوجونجو (برنز اروپا)
۶۶ کیلوگرم: آتاکان یوکسل (قهرمان جوانان اروپا) و انس باشار (برنز زیر ۲۳ اروپا- نقره جوانان جهان)
۷۱ کیلوگرم: یونس اوزیل (نقره جهان) و سلجوق جان
۷۵ کیلوگرم: امره کوش (برنز جهان)
۸۰ کیلوگرم: اصلان آتم (نقره و برنز جهان)
۸۵ کیلوگرم: متهان باشار (برنز بازی های اروپایی و برنز جوانان جهان)
۹۸ کیلوگرم: جنگ ایلدیم (برنز المپیک و برنز جهان) و سلیمان دمیرچی
۱۳۰ کیلوگرم: رضا کایالپ (نقره و برنز المپیک، طلا، نقره و برنز جهان)
*جمهوری آذربایجان:
۵۹ کیلوگرم: روشن بایراموف (نقره المپیک، طلا، نقره و برنز جهان) و طالح ممدوف
۶۶ کیلوگرم: کامران ممدوف (برنز اروپا) و آزاد علی اف
۷۱ کیلوگرم: رسول چونایف ( برنز المپیک، طلا و برنز جهان) و حسن علی اف (طلا و برنز جهان)
۷۵ کیلوگرم: الوین مورسالیف (برنز جهان، قهرمان بازی های اروپایی، طلای جوانان جهان) و اسلام بک دادوف (برنز جوانان جهان)
۸۰ کیلوگرم: رفیق حسین اف (قهرمان اروپا، نقره بازی های اروپایی) و امین احمد اف (برنز المپیک)
۸۵ کیلوگرم:اسلام عباس اف (طلا و نقره جوانان جهان) و عارف نیفتولایف
۹۸ کیلوگرم: اورخان نورایف (قهرمان جوانان جهان) و آراز حسن اف
۱۳۰ کیلوگرم: اویان نظریانی و صباح شریعتی (برنز المپیک و نقره بازی های اروپایی)
*روسیه:
۵۹ کیلوگرم: مینگیان سیمینوف (برنز المپیک ۲۰۱۲، نقره جهان، قهرمان اروپا) و استپان ماریانیان (قهرمان بازی های اروپایی و اروپا، طلای جوانان جهان).
۶۶ کیلوگرم: آرتم سورکوف (برنز جهان، قهرمان اروپا و بازی های اروپایی) و الکسی کیانیکین (قهرمان ارتش های جهان و تورنمنت پادوبنی)
۷۱ کیلوگرم: ابوزید مانتسیگوف (قهرمان جوانان جهان، قهرمان روسیه و جام پادوبنی) و یوری دنیس اف (نفر دوم جام پادوبنی)
۷۵ کیلوگرم: رومن ولاسوف (دو طلای المپیک و جهان) و چنگیز لابازانوف (قهرمان جهان)
۸۰ کیلوگرم: رمضان آباچاریف (قهرمان جهان) و ادلان آکیف (نفر دوم جام پادوبنی)
۸۵ کیلوگرم: داویت چاکوتادزه (قهرمان المپیک و بازی های اروپایی) و یوگنی سالیف (نقره جهان، قهرمان بازی های اروپایی و ارتش های جهان)
۹۸ کیلوگرم: موسی اولویف (قهرمان جوانان جهان و برنز اروپا و ماکسیم استفاریان (نفر سوم جام پادوبنی)
۱۳۰ کیلوگرم: سرگئی سمینوف (برنز المپیک و نقره جوانان جهان) و بوریس واینستین (نفر دوم جم پادوبنی)
*ایران:
۵۹ کیلوگرم: محمد نوربخش، سامان عبد ولی و محسن حاجی پور (در هفته آخر تصمیم گیری خواهد شد)
۶۶ کیلوگرم: امین سوری، علی ارسلان و مهدی زیدوند (در هفته آخر تصمیم گیری خواهد شد)
۷۱ کیلوگرم : محمدعلی گرائی و افشین بیابانگرد
۷۵ کیلوگرم : سعید عبد ولی و رسول گرمسیری
۸۰ کیلوگرم: یوسف قادریان و رامین طاهری
۸۵ کیلوگرم : حسین نوری و مهدی فلاح
۹۸ کیلوگرم: سید مصطفی صالحی زاده و سیدعلی اکبر حیدری (در صورت بهبود نیافتن سیدعلی اکبر حیدری از مهدی علیاری بعنوان جایگزین استفاده می شود)
۱۳۰ کیلوگرم : امیرقاسمی منجزی و بهنام مهدی زاده
۷۱۰۴/۶۱۲۵ دریافت کننده خبر:مسعود گادار ** انتشار:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
شهردار اهواز
قلم ماندگار
تابناك وب
قلم ماندگار
محل كد آمار