پس از آماده‌سازی سایت نگهداری و تکثیر گونه‌های بومی حیات‌وحش در کشت و صنعت کارون؛

نگهداری دو گروه جانوری حیات‌وحش در سایت کشت و صنعت کارون

تاریخ انتشار: یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۲:۱۷ ب٫ظ
نگهداری دو گروه جانوری حیات‌وحش در سایت کشت و صنعت کارون قلم ماندگار- تا پیش از ظهر امروز دو گروه جانوری بومی که شامل بزکوهی و خرگوش هستند وارد سایت حفاظت‌شده و نگهداری کشت و صنعت کارون می‌شوند.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار،  بر پایه این گزارش، قرار است دو گروه دیگر از این نوع حیوانات که شامل گوزن زرد ایرانی و آهو هستند نیز در روزهای آینده به این سایت وارد شوند.

کشت و صنعت کارون از یک سال پیش برای راه‌اندازی سایت نگهداری و تکثیر گونه‌های بومی منطقه با سازمان حفاظت محیط‌زیست ‌به توافق رسید و قرار شده است گونه‌های تکثیری از این سایت به مزارع کشت و صنعت کارون منتقل شود.

کشت و صنعت کارون در سایت ۲۸ هکتاری حفاظت، نگهداری و تکثیر گونه‌های بومی همه شرایط را برای تکثیر این گونه‌ها فراهم کرده است و به این دلیل دو گروه جانوری امروز به این سایت منتقل می‌شود، این انتقال پس از تائید سایت از سوی سازمان حفاظت محیط‌زیست خوزستان انجام‌ می‌شود.

به گزارش خبرنگار ما قرار است در سایت ۲۸ هکتاری حفاظت، نگهداری و تکثیر گونه‌های بومی در حال انقراض منطقه باغ پرندگانی برای تکثیر گونه‌های بومی نیز در نظر گرفته شود که به‌زودی در این زمینه اقدامات عملی آغاز و اطلاع‌رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار