نیروی انتظامی تمام تلاش خود را برای امنیت مردم و کاروان های راهیان نور به کار می گیرد

تاریخ انتشار: جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۰:۵۶ ب٫ظ
نیروی انتظامی تمام تلاش خود را برای امنیت مردم و کاروان های راهیان نور به کار می گیرد [ad_1] اهواز – ایرنا – فرمانده ناجا گفت: نیروی انتظامی در راستای امنیت و ایمنی بیشتر مردم و کاروان های راهیان نور تمام تلاش خود را به کار می گیرد. به گزارش ایرنا سردار سرتیپ حسین اشتری روز جمعه در حاشیه بازدید از یادمان شهید سبحانی در شهرستان دشت آزادگان اظهار کرد: این شهید با […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – فرمانده ناجا گفت: نیروی انتظامی در راستای امنیت و ایمنی بیشتر مردم و کاروان های راهیان نور تمام تلاش خود را به کار می گیرد. به گزارش ایرنا سردار سرتیپ حسین اشتری روز جمعه در حاشیه بازدید از یادمان شهید سبحانی در شهرستان دشت آزادگان اظهار کرد: این شهید با دفاع و مقاومت شایسته خود در ابتدای جنگ تحمیلی، موجب جلوگیری از نائل شدن دشمن به اهداف خود شد و عملیات تاخیری بزرگی را انجام داد.
وی افزود:اگر نگاهی به خاطرات هرکدام از شهدای این خطه بکنیم می بینیم که چقدر ارزشمند بوده است.
وی گفت: اکنون مزار این شهیدان نیز مقدس است و موجب انگیزه بیشتر مردم و مسئولان و جوانان می شود.
سردار اشتری ادامه داد: فضای عطرآگین این منطقه به واسطه مزار شهیدان است.
وی یادآور شد: در حرکت بزرگ فرهنگی راهیان نور که از سال های گذشته شروع شده، نیروی انتظامی نیز برای امنیت و ایمنی بیشتر مردم و کاروان های راهیان نور در منطقه تلاش بیشتری دارد.
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان نیز گفت: تلاش نیروی انتظامی در حوزه دفاع مقدس قابل تقدیر است.
بهمن کارگر اظهار کرد: یادمان شهید سبحانی در اختیار نیروی انتظامی است و فرماندهی ناجابرای بازدید از این یادمان در شهرستان دشت آزادگان حضور یافت و دستور ساخت هرچه زودتر آن را داد.
شهرستان دشت آزادگان در غرب خوزستان دارای چهار یادمان شهید چمران ، شهید آوینی ، شهدای چذابه و شهید محمد رضا سبحانی است که در طول سال به ویژه در ایام نوروز زیارتگاه مردم و کاروان های نور است.
در جریان حمله دشمن بعثی به شهر سوسنگرد در ابتدای جنگ تحمیلی، شهید محمدرضا سبحانی از سربازان ژاندارمری به تنهایی در کنار رودخانه کرخه مقاومت جانانه ای را برابر متجاوزان انجام داد.
سربازان عراقی پس از درگیری شدید این سرباز را اسیر کرده و پیکر زخمی وی را به خودرو بسته و چندین متر او را ‌کشیدند و سپس پیکر وی را به نخلی بسته و او را به آتش ‌کشیدند. مزار این شهید در منطقه خزعلیه شهر سوسنگرد واقع است.
۷۱۴۸/ ۶۰۳۷
خبرنگار: هنا نیسی ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار