نیروی هوایی برای مقابله هرگونه تهدید احتمالی آمادگی دارد

تاریخ انتشار: شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۷:۴۰ ب٫ظ
نیروی هوایی برای مقابله هرگونه تهدید احتمالی آمادگی دارد [ad_1] دزفول – ایرنا -معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: این نیرو در اوج اقتدار بسر برده و آماده مقابله با هر گونه تهدید احتمالی است. امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده روز شنبه در حاشیه افتتاح نمایشگاه هوایی راهیان نور در پایگاه چهارم شکاری وحدتی دزفول به خبرنگار ایرنا افزود:پیشکسوتان و […]

[ad_1]


دزفول – ایرنا -معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت:
این نیرو در اوج اقتدار بسر برده و آماده مقابله با هر گونه تهدید احتمالی است. امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده روز شنبه در حاشیه افتتاح نمایشگاه هوایی راهیان نور در پایگاه چهارم شکاری وحدتی دزفول به خبرنگار ایرنا افزود:پیشکسوتان و دلیرمردان جبهه های نبرد در دوران دفاع مقدس ، اینک شاگرانی متعهد را آموزش داده و تربیت کرده اند که آماده خلق حماسه اند.
وی به تشریح دستاوردهای دفاع مقدس پرداخت و گفت:دفاع مقدس در همه ابعاد سراسر درس و آموزش است ، علاوه بر ابعاد نظامی در زمینه اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی و حتی سیاسی نیز سراسر درس است که باید از این ظرفیت ها به خوبی بهره گرفت.
معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی افزود: در هشت سال جنگ در حالیکه تمام قدرت ها از دشمن متجاوز بعثی حمایت و پشتیبانی می کردند ، علاوه بر جنگ و جبهه های نبرد ، کشور نیز به خوبی مدیریت شد ضمن اینکه کشور در بسیاری از زمینه ها به خود اتکایی و خودکفایی رسید.
وی افزود:نیروی هوایی در هشت سال دفاع مقدس علاوه بر مقابله با یگان های مکانیزه و زرهی دشمن و مقابله با نیروی هوایی دشمن ، برای جریان داشتن شریان اقتصادی کشور ماموریت های بی شماری انجام داد که این ماموریت ها در پیروزی رزمندگان نقش بسزایی داشت.
امیر نصیرزاده برپایی نمایشگاه های راهیان نور را گامی در راستای حفظ و انتشار دستاوردهای دفاع مقدس و تشریح مقاومت و ایستادگی رزمندگان دانست و گفت: مردم با حضور در این نمایشگاه ها از نزدیک با رشادت ، ایثار و از خود گذشتگی رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس آشنا می شوند.
وی به نقش مردم دزفول در هشت سال جنگ به عنوان دژ مستحکم دفاع مقدس اشاره کرد و گفت:در پایگاه چهارم شکاری دزفول نیز حماسه های بی شماری خلق شد که باید به خوبی برای نسل جوان منتقل شوند.
معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: در شرایطی که دشمن با رویکرد جنگ نرم علیه جوانان وارد صحنه شده و با تهاجم فرهنگی به جنگ خانواده ها رفته باید از ظرفیت های دوران دفاع مقدس در قالب نمایشگاه های راهیان نور برای مقابله با دشمن وارد عمل شد.
شانزدهمین نمایشگاه هوایی راهیان نور در پایگاه چهارم شکاری وحدتی دزفول از ۳۰ اسفند تا ۱۱ فروردین ماه ۱۳۹۶ میزبان مسافران نوروزی و کاروان های راهیان نور می باشد.
۶۰۶۸
خبرنگار و انتشار: محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار