هافبک تیم استقلال خوزستان: به کسب سهمیه آسیایی امیدوارتر شدیم

تاریخ انتشار: جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ | ۰۸:۱۹ ق٫ظ
هافبک تیم استقلال خوزستان: به کسب سهمیه آسیایی امیدوارتر شدیم [ad_1] اهواز _ ایرنا _ هافبک تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: با پیروزی مقابل صنعت نفت آبادان و انگیزه ای که در بازیکنان وجود دارد به کسب سهمیه آسیایی امیدوارتر شدیم. مهدی مومنی پنجشنبه شب پس از پیروزی تیمش مقابل صنعت نفت آبادان در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: دو تیم بازی بسیار جذابی […]

[ad_1]


اهواز _ ایرنا _ هافبک تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: با پیروزی مقابل صنعت نفت آبادان و انگیزه ای که در بازیکنان وجود دارد به کسب سهمیه آسیایی امیدوارتر شدیم. مهدی مومنی پنجشنبه شب پس از پیروزی تیمش مقابل صنعت نفت آبادان در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: دو تیم بازی بسیار جذابی ارائه دادند اما در نهایت ما از موقعیت های خود بهتر استفاده کرده و پیروز میدان شدیم.
هافبک تیم استقلال خوزستان افزود: در نیمه اول کار را هجومی شروع کردیم که توانستیم در همان اوایل بازی دروازه حریف را باز کنیم اگرچه موقعیت های بسیاری نیز از دست دادیم.
وی بیان کرد: در ادامه روند بازی متعادل شد و ما با پیروزی نیمه اول را به پایان رساندیم امادر نیمه دوم طبیعتا فشار حملات حریف بیشتر شد و شیخ ویسی چندین موقعیت خوب گلزنی را از نفتی ها گرفت.
مومنی ادامه داد: خوشحالم که توانستیم هر سه امتیاز بازی را کسب کرده و دل هواداران را شاد کنیم، با این برد خود را به تیم های بالانشین نزدیک تر کردیم.
وی عنوان کرد: ارتباط خوبی بین بازیکنان تیم برقرار است و هر چه به جلوتر حرکت می کنیم روند تیم بهتر می شود، امیدوارم که بتوانیم در بازی های آسیایی نیز نتایج درخشانی کسب کنیم.
هافبک تیم استقلال خوزستان ادامه داد: در هفته های اخیر نتایج بسیار خوبی کسب کردیم لذا انتظار می رود که هواداران بیش از پیش به ورزشگاه آمده و ما را مورد حمایت قرار دهند.
وی در پایان گفت: اگر بدنبال کسب سهمیه آسیایی هستیم در ادامه مسابقات باید قدر امتیازات را بدانیم و از دیدارهای خانگی خود بهترین استفاده را ببریم.
تیم استقلال خوزستان در پایان هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر با کسب ۲۹ امتیاز در رده ششم جدول قرار دارد.
۶۰۰۲خبرنگار:پارسا شاکری **انتشاردهنده:کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

برچسب‌ها: , ,
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار