هافبک تیم صنعت نفت آبادان: مستحق پیروزی در این بازی بودیم

تاریخ انتشار: جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۵ ق٫ظ
هافبک تیم صنعت نفت آبادان: مستحق پیروزی در این بازی بودیم [ad_1] اهواز _ ایرنا _ هافبک شماره ۸ تیم صنعت نفت آبادان معتقد است که تیمش مستحق کسب سه امتیاز بازی بود اما دروازه بان حریف با واکنش های خود مانع از این پیروزی شد. حکیم نصاری پنجشنبه شب پس از شکست تیمش مقابل استقلال خوزستان در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در نیمه […]

[ad_1]


اهواز _ ایرنا _ هافبک شماره ۸ تیم صنعت نفت آبادان معتقد است که تیمش مستحق کسب سه امتیاز بازی بود اما دروازه بان حریف با واکنش های خود مانع از این پیروزی شد. حکیم نصاری پنجشنبه شب پس از شکست تیمش مقابل استقلال خوزستان در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در نیمه دوم بازی حاکم مطلق میدان بوده و چندین موقعیت خوب گلزنی داشتیم که متاسفانه به گل تبدیل نشد.
هافبک طراح طلایی پوشان آبادانی افزود: امروز، روز خوب شیخ ویسی بود و با سیوهای استثنایی خود یک تنه باعث پیروزی تیمش شد.
وی عنوان کرد: در ابتدای بازی در حالی که هنوز خط دفاع ما شکل نگرفته بود بر سر یک غافلگیری گل خوردیم و همین امر موجب شد که شیرازه تیم از هم بپاشد.
نصاری ادامه داد: اما در نیمه دوم بازی با برنامه های کادر فنی توپ و میدان را در اختیار گرفته و توانستیم از خط دفاع استقلال به خوبی عبور کنیم.
وی تصریح کرد: استقلال خوزستان تیم شایسته ای است و در هفته های اخیر نتایج خوبی کسب کرده است من برای این تیم آرزوی موفقیت داشته و امیدوارم در بازی های آسیایی نتایج قابل قبولی کسب کند.
این هافبک آبادانی طلایی پوشان افزود: ما در ابتدای نیمه فصل دوم بازی های بسیار سنگینی داشتیم و فشردگی مسابقات نیز خستگی ما را دو چندان می کرد، بدون شک در هفته های آینده نتایج بهتری کسب و خود را به تیم های بالانشین نزدیک تر می کنیم.
تیم صنعت نفت آبادان تا پایان هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر با کسب ۲۲ امتیاز در جایگاه دوازدهم جدول قرار دارد.
۶۰۰۲ حبرنگار:پارسا شاکری **انتشار دهنده:کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار