معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در امور فنی و مهندسی:

هشت دستگاه ناوگان ملی حفاری موفق به اخذ گواهینامه اولویت یک و دو تجهیزات COF شدند

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹ | ۱۸:۰۱ ب٫ظ
هشت دستگاه ناوگان ملی حفاری موفق به اخذ گواهینامه اولویت یک و دو تجهیزات COF شدند معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در امور فنی و مهندسی گفت: هشت دستگاه دیگر ناوگان این شرکت موفق به اخذ گواهینامه اولویت یک و دو تجهیزات COF از مراجع ذیصلاح مورد تایید وزارت نفت شدند.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران مهندس مهران مکوندی روز دوشنبه (۲۸ مهرماه ۹۹) در توضیح بیشتر در این باره افزود: بر اساس شیوه نامه ها و و تاکید مقام عالی وزارت نفت و پیگیری معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید، اخذ گواهینامه (CERTIFICATE OF FITNESS ) برای تمامی دستگاه ها و تجهیزات حفاری چاه های نفت و گاز الزامی است.
وی با بیان اینکه روز آمدسازی دستگاه ها و تجهیزات حفاری برای حضور فعال در پروژه ها به ویژه پروژه های میدان محور (طرح نگهداشت و افزایش تولید) در اولویت برنامه های شرکت است، اظهار کرد: در چارچوب اخذ گواهینامه COF کلیه تجهیزات مربوط به کنترل فوران، سیستم های بالابری، سکوی حفاری، سیستم های گردش سیال، برق دستگاه در موتور آلات و ماشین آلات، ایمنی و سازه و زیر سازه مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد.

مکوندی با بیان اینکه این کار با تلاش موثر کارکنان مدیریت عملیات، نگهداری و تعمیرات، برنامه ریزی و پیگیری ادارات بازرسی فنی و برنامه ریزی تعمیرات امور مهندسی محقق گردید، گفت: با اقدامات به عمل آمده گواهینامه های اولویت یک مربوط به ۲۴ دستگاه حفاری برای مدت شش ماه تمدید شد.

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در امور فنی و مهندسی افزود: در زمان حاضر برنامه ریزی برای پیگیری و اخذ گواهینامه جهت هشت دستگاه حفاری دیگر نیز در دست اقدام می باشد.

وی یادآور شد: شرکت ملی حفاری ایران تاکنون موفق به اخذ ۳۲ گواهینامه COF برای دستگاه حفاری شامل ۳۰ دکل خشکی و دو دکل دریایی شده است.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار