هشدار هواشناسی خوزستان در خصوص آبگرفتگی معابر و گرد و غبار در هفته آینده

تاریخ انتشار: جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۰:۲۹ ب٫ظ
هشدار هواشناسی خوزستان در خصوص آبگرفتگی معابر و گرد و غبار در هفته آینده [ad_1] اهواز – ایرنا – اداره کل هواشناسی خوزستان روز جمعه در اطلاعیه ای نسبت به وقوع رگبار و آبگرفتگی معابر و احتمال گرد و غبار از روز شنبه تا دوشنبه هفته آینده هشدار داد. به گزارش روز جمعه ایرنا بر اساس اطلاعیه اداره کل هواشناسی خوزستان، از روز شنبه ۲۱ اسفندماه تا دوشنبه ۲۳ […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – اداره کل هواشناسی خوزستان روز جمعه در اطلاعیه ای نسبت به وقوع رگبار و آبگرفتگی معابر و احتمال گرد و غبار از روز شنبه تا دوشنبه هفته آینده هشدار داد. به گزارش روز جمعه ایرنا بر اساس اطلاعیه اداره کل هواشناسی خوزستان، از روز شنبه ۲۱ اسفندماه تا دوشنبه ۲۳ اسفندماه با شدت و ضعف رگبار و رعد و برق به ویژه در مناطق شمال و شرق استان و آبگرفتگی معابر عمومی در مناطق شمالی و شرقی پیش‌بینی می ‌شود.
همچنین روز شنبه و دوشنبه وزش باد قابل ملاحظه با احتمال برخاستن گرد و غبار محلی به ویژه در مناطق جنوب، مرکزی و غربی استان دور از انتظار نیست.
به گزارش ایرنا طی یکماه گذشته خوزستان چندین نوبت با گرد و غبار شدید مواجه بوده است و شدیدترین آن طوفان گرد و خاک با سرعت بیش از ۶۰ کیلومتر بر ساعت و میزان بیش از ۶۶ برابر حد مجاز در روز هشتم بهمن بود.
قطع مکرر آب و برق و شبکه ارتباطی و تعطیلی مدارس و ادارات از تبعات این توفان بوده است.
۳۰۰۴/۶۱۲۵ خبرنگار:خاطره غفاری ** انتشار:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار