پیام تبریک هفته نیروی انتظامی به حافظان نظم و امنیت

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸ | ۰۹:۳۴ ق٫ظ
پیام تبریک هفته نیروی انتظامی به حافظان نظم و امنیت خوزستان- قلم ماندگار-هفته نیروی انتظامی یاد آور دلاوری ها، ایثار و فداکاری های مجموعه پرسنل شجاع و غیور نیروی انتظامی در عرصه های مختلف و وعده گاه تجلی یکسال خدمت و تلاش صادقانه فرزندان ملت بزرگ ایران در سازمان خدوم ناجا است.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، هفته نیروی انتظامی یاد آور دلاوری ها، ایثار و فداکاری های مجموعه پرسنل شجاع و غیور نیروی انتظامی در عرصه های مختلف و وعده گاه تجلی یکسال خدمت و تلاش صادقانه فرزندان ملت بزرگ ایران در سازمان خدوم ناجا است.
بی شک، پیشرفت، تعالی و نیل به توسعه همه جانبه و پایدار، بستری امن، سالم و با آرامش را طلب می‌کند تا در سایه این امنیت، فعالیت‌ها با قدرت و سرعت بیشتری شتاب گیرد و برقراری نظم و امنیت اجتماعی تنها در اثر زحمات مخلصانه همه این عزیزان واقعیت پیدا می‌کند.
مدیریت پایگاه خبری قلم ماندگار ضمن تبریک فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی به حافظان نظم و امنیت، از تلاش های ارزنده و عملکرد مؤثر تمامی کارکنان نیروی انتظامی کشور و به ویژه استان خوزستان که با تدبیر شایسته و استعانت از درگاه خداوندبخشنده مهربان با تعهد، علاقه و پشتکار، امنیت استان را در زمینه ی پیشگیری و کاهش جرایم تامین می نمایند صمیمانه قدردانی می کند.
انتهای پیام/
آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار