هفت نفر به دلیل اخلال در نظم عمومی در چهارشنبه سوری در شوش بازداشت شدند

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۲:۲۱ ب٫ظ
هفت نفر به دلیل اخلال در نظم عمومی در چهارشنبه سوری در شوش بازداشت شدند [ad_1] شوش – ایرنا – دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شوش گفت: هفت نفر از عوامل اخلال در نظم عمومی به بهانه چهارشنبه سوزی در این شهرستان بازداشت شدند. مصطفی نظری چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این افراد به بهانه چهارشنبه سوری با پرتاب مواد محترقه خطرناک و ایجاد مزاحمت موجب […]

[ad_1]


شوش – ایرنا – دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شوش گفت: هفت نفر از عوامل اخلال در نظم عمومی به بهانه چهارشنبه سوزی در این شهرستان بازداشت شدند. مصطفی نظری چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این افراد به بهانه چهارشنبه سوری با پرتاب مواد محترقه خطرناک و ایجاد مزاحمت موجب سلب آسایش شهروندان شدند که از سوی ماموران انتظامی بازداشت شدند.
وی اظهار کرد: آئین چهارشنبه سوری در بیشتر مناطق شهری و روستایی شهرستان شوش با همکاری و تعامل مردم با پلیس در آرامش برگزار شد.
دادستان شوش همچنین در خصوص آخرین اقدام صورت گرفته برای دستگیری عامل تیراندازی در مجلس عروسی در شوش که ۱۱ مصدوم بر جای گذاشت به ایرنا گفت: فرد مذکور تحت تعقیب نیروی انتظامی است و بزودی دستگیر و مجازات می شود.
گزارش خبرنگار ایرنا از شوش ، مناطف زمین شهری شمالی ، پارک کوثر ، پارک میراث و چهار راه شاهد بیشترین حضور شهروندان در چهارشنبه سوری بود.
رضا معمار زاده رئیس فوریت های پزشکی ۱۱۵ شهرستان شوش نیز گفت:در چهارشنبه سوری حادثه خاصی که منجر به مصدومیت شود در این شهرستان گزارش نشد.
۶۰۶۸/۷۲۸۰
خبرنگار: مجتبی پناهی **انتشار : محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار