همایش معاونان غذا و داروی سراسر کشور به صورت وبینار برگزار شد

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۹ | ۲۳:۳۹ ب٫ظ
همایش معاونان غذا و داروی سراسر کشور به صورت وبینار برگزار شد همایش معاونان غذا و داروی سراسر کشور به صورت وبینار برگزار شد

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، چهارشنبه ۱۰ دی ماه جاری همایش معاونان غذا و داروی سراسر کشور به صورت وبینار برگزار شد.

در ابتدای این همایش سیاست های مدیران کل و پاسخ به سوالات معاونان کشور و  همچنیننقطه نظرات و سیاست های سازمان توسط رئیس سازمان غذا و دارو بیان شد.

سپس مشکلات و سوالات معاونت ها که از قبل ارسال شده بود مورد بررسی قرار گرفت که عمده آنها در حوزه ساختار سازمانی معاونت های غذا و دارو است.

همچنین در این خصوص مسائل حوزه غذا و فرآورده های خوراکی اهواز هم علاوه بر سئوالاتی که از قبل ارسال کرده بود مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز نیز در این همایش ضمن تشکر از تحول و پویایی ایجاد شده در حوزه معاونت توسعه سازمان، چند نکته در حوزه دارو و غذا مطرح کرد.

دکتر حسین برزگر در ادامه با بیان اینکه دسترسی لازم در سامانه TTAC برای کنترل و نظارت بر موجودی و توزیع دارو در استان مناسب نیست بر لزوم انجام آزمایشات مربوط به فلزات سنگین فرآورده های خوراکی در اهواز با توجه به اینکه اغلب واردات این محصولات از بنادر خوزستان صورت می گیرد، تاکید کرد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار