همایون یوسفی: استقلال خوزستان با اقتدار در جام قهرمانان آسیا شرکت می کند

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۴:۵۳ ب٫ظ
همایون یوسفی: استقلال خوزستان با اقتدار در جام قهرمانان آسیا شرکت می کند [ad_1] اهواز _ ایرنا _ نماینده مردم اهواز، باوی و حمیدیه در مجلس گفت: کناره گیری تیم استقلال خوزستان از مسابقات آسیایی صحت ندارد و این تیم با اقتدار در این رقابت ها حاضر خواهد شد. همایون یوسفی چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: هواداران و مردم خوزستان مطمئن باشند مشکلات تیم استقلال […]

[ad_1]


اهواز _ ایرنا _ نماینده مردم اهواز، باوی و حمیدیه در مجلس گفت: کناره گیری تیم استقلال خوزستان از مسابقات آسیایی صحت ندارد و این تیم با اقتدار در این رقابت ها حاضر خواهد شد. همایون یوسفی چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: هواداران و مردم خوزستان مطمئن باشند مشکلات تیم استقلال خوزستان برطرف می شود و این تیم درجام باشگاههای آسیا حضور خواهد داشت.
نماینده مردم اهواز، باوی و حمیدیه در مجلس افزود: در روزهای آینده قرار است پولی تامین و به باشگاه تزریق شود تا آن ها بتوانند برای شرکت در مسابقات به عمان سفر کنند.
وی با اشاره به این که مشکلات شرکت گروه ملی و بانک ملی منجر شد که استقلال خوزستان در این فصل با مشکلات مالی شدیدی مواجه شود ، افزود: امیدواریم با پیگیری های لازم مشکلات شرکت گروه ملی و به دنبال آن تیم استقلال خوزستان برطرف شود.
یوسفی در خصوص حرف های اخیر مسئولان و سرمربی باشگاه استقلال خوزستان مبنی برندادن کمک های مالی به این تیم گفت: با پیگیری های استاندار و نمایندگان مجلس تاکنون به باشگاه استقلال خوزستان ۳ مرحله پول تزریق شده است و صحبت های مسئولان، سرمربی و اعضای تیم در خصوص تامین نشدن حمایت مالی صحت ندارد.
وی در ادامه عنوان کرد: قرار است در همین روزها پولی از طریق منطقه آزاد اروند به باشگاه داده شود تا مشکلات این تیم برای سفر به کشورهای خارجه و حضور در جام باشگاه های آسیا برطرف شود.
نماینده مردم اهواز، باوی و حمیدیه در مجلس با بیان این که مشکلات استقلال خوزستان نشات گرفته از مشکلات شرکت گروه ملی بوده که کارکنان آن نیز ماه هاست حقوق دریافت نکرده اند، افزود: ما نمایندگان به شدت پیگیر تیم استقلال خوزستان هستیم چرا که این تیم علاوه بر خوزستانی بودن نماینده کشورمان ایران است.
تیم استقلال خوزستان در اولین دیدار خود در جام قهرمانان آسیا باید روز ۲ اسفندماه در مسقط عمان به مصاف تیم الفتح عربستان برود.
۶۰۰۲خبرنگار: پارسا شاکری **انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار