گزارش ویژه/

همدستی سایپا با دلالان بازار خودرو / مشتریانی که فریب ثبت نام اینترنتی را می خورند!

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۸ | ۱۰:۲۴ ق٫ظ
همدستی سایپا با دلالان بازار خودرو / مشتریانی که فریب ثبت نام اینترنتی را می خورند! قلم ماندگار-تقریبا بیش از دو هفته می شود تا برای ثبت نام خودروی تیبا به سایت سایپا مراجعه می کنم آن هم از دقایقی قبل از آغاز باز شدن سایت ثبت نام با چندین سیستم و کد ملی های مختلف اما جای بسی تاسف است که پس از گذشت دو دقیقه پس از باز شدن سایت سقف فروش مرحله‌ای بخشی از محصولات سایپا به اتمام می رسد! که خودی جای تامل است.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، تقریبا بیش از دو هفته می شود تا برای ثبت نام خودروی تیبا به سایت سایپا مراجعه می کنم آن هم از دقایقی قبل از آغاز باز شدن سایت ثبت نام با چندین سیستم و کد ملی های مختلف اما جای بسی تاسف است که پس از گذشت دو دقیقه پس از باز شدن سایت سقف فروش مرحله‌ای بخشی از محصولات سایپا به اتمام می رسد! که خودی جای تامل است.

براساس اعلام شرکت سایپا طرح فروش خودروهای پراید ۱۳۱، پراید ۱۳۲، پراید وانت (سایپا ۱۵۱)، تیبا بنزینی، تیبا ۲ هاچ بک، ساینا، وانت نیسان تک سوز و وانت نیسان دوگانه سوز روزانه از ۱۰ تا ۱۲ صبح  است. البته تجربه فروش‌های اینترنتی شرکت‌های خودروساز سایپا نشان می‌دهد شانس مردم به استثنای از نمایندگی های مجاز که با همدست با مشتریان خاص هستند در این خرید کم بوده و مشتریان به سختی می‌توانند محصول مورد نظر خود را خریداری کنند.

امروز پنج شنبه یازدهم مهرماه ۹۸ هم از دقایقی پیش این طرح فروش که صرفاً به صورت اینترنتی است آغاز شده اما متاسفانه باز هم پس از گذشت یک دقیقه از باز شدن سایت، سقف فروش مرحله‌ای بخشی از محصولات سایپا به اتمام و مشتریان رأس ساعت ۱۰:۵ دقیقه از خرید اینترنتی ناامید می شوند.

جای سوال است که با مراجعه حضوری و تماس تلفنی با چندین نمایندگی مجاز خودروی سایپا، چندین خودرو برای فروش با قیمتی بالاتر از حد معمول مهیا است و به راحتی فروش می رسد! و زمانی که از متولیان این نمایندگی های سوال می کنیم که این خودرو متعلق به چه کسی است می گویند مال مشتری است!!

می طلبد دستگاه های امنیتی و حوزه سایبری به این موضوع ورود کنند و از فسادهای اینترنتی در این حوزه جلوگیری کنند.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار