وزیر کشور در مرز شلمچه:

همدلی‌ها برای اربعین، الگوی مناسبی برای کار کردن در کشور است

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ | ۱۹:۱۳ ب٫ظ
همدلی‌ها برای اربعین، الگوی مناسبی برای کار کردن در کشور است خوزستان- قلم ماندگار- وزیر کشور گفت: هماهنگی و همدلی که میان همه نیروهای درگیر در بحث اربعین وجود دارد، یک الگوی بسیار مناسب برای کار کردن در کشور است.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، عبدالرضا رحمانی‌فضلی در حاشیه بازدید از پایانه مرزی شلمچه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با تلاش‌هایی که همه دستگاه‌های اجرایی به ویژه استانداران در استان‌های مرزی انجام داده‌اند، به شرایط بسیار مطلوبی در تردد زائران اربعین رسیده‌ایم.

وی با بیان اینکه در سه روز گذشته تا کنون میزان ورودی زائران به کشور بیشتر از خروج آن‌ها شده است، افزود: از زائرانی که سفر خود را مدیریت و به توصیه‌های ستاد توجه کردند، به صورت ویژه تشکر می‌کنم.

وزیر کشور تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم با تدابیری که اندیشیده شده است، روزهای باقی مانده را نیز سپری و به زائران خدمت‌رسانی کنیم.

رحمانی‌فضلی با اشاره به بازدید خود از مرز شلمچه، عنوان کرد: پس از این بازدید به مرز مهران خواهم رفت و از روند تردد زائران بازدید می‌کنم.

وی ادامه داد: هماهنگی و همدلی که میان همه نیروهای درگیر در بحث اربعین وجود دارد، یک الگوی بسیار مناسب برای کار کردن در کشور است.

وزیر کشور در پاسخ به سوال خبرنگار ایسنا در خصوص آخرین آمار تردد زائران از مرزهای کشور، عنوان کرد: شب گذشته، (۲۴ مهر) مجموعا از مرزهای کشور بیش از ۲۸۰ هزار نفر به داخل کشور بازگشتند و حدود ۶۰ هزار نفر نیز از مرزهای کشور خارج شدند.

وی با بیان اینکه به زائرانی که با خودروی شخصی به مرزها آمده‌اند توصیه می‌کنم تا بلافاصله و پس از بازگشت از کربلا به تردد با خودروی شخصی نپردازند، گفت: این زائران در مکان‌هایی که در نظر گرفته شده است، اندکی استراحت داشته باشند تا با امنیت و سلامت کامل به شهر خود بازگردند.

 

انتهای پیام/

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار