هم‌اکنون؛ راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان در اهواز به روایت تصویر

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ | ۱۱:۲۵ ق٫ظ
هم‌اکنون؛ راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان در اهواز به روایت تصویر اهواز- قلم ماندگار-دانش‌آموزان نسل سوم و چهارم انقلاب با حضور در راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان در مسیر میدان شهدا تا حسینیه اعظم اهواز با سردادن شعار وحدت بین عراق و ایران به زبان عربی و مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل بار دیگر خاطرات روزهای خوش انقلاب را زنده کردند.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، دانش‌آموزان نسل سوم و چهارم انقلاب با حضور در راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان در مسیر میدان شهدا تا حسینیه اعظم اهواز با سردادن شعار وحدت بین عراق و ایران به زبان عربی و مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل بار دیگر خاطرات روزهای خوش انقلاب را زنده کردند.
آمریکا طبل توخالی است

فرمانده سپاه خوزستان گفت: هدف آمریکا از تهدید به جنگ، ترساندن ملت‌‌هاست اما امروز همه می‌دانند که آمریکا طبل توخالی است، خودشان اعتراف کرده‌اند که ۷ تریلیون دلار در منطقه هزینه کردند ولی نتیجه‌ نگرفته‌اند.

سردار سرتیپ حسن شاهوارپور صبح امروز در جمع خبرنگاران در راهپیمایی ۱۳ آبان اهواز با بیان اینکه ملت ایران، آمریکا را نسبت به توطئه‌هایی که علیه جمهوری اسلامی ایران داشت متوقف کرد اظهار داشت:ملت ایران در برابر آمریکا ایستادگی و مقاومت کردند این در حالی است استکبار جهانی به دنبال بازگشت این ملت به دوران قبل از سال ۵۷ است.

وی با اشاره به تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان در سال ۵۸ خاطرنشان کرد: تسخیر لانه جاسوسی نقطه عطفی در مبارزات ملت ایران بود که امام راحل از آن به عنوان انقلاب دوم یاد کردند.

فرمانده سپاه خوزستان با بیان اینکه استقلال، عزت و شرف در گرو این است که زیر سلطه استکبار جهانی نرویم گفت: هدف آمریکا از تهدید به جنگ، ترساندن ملت‌‌هاست اما امروز همه می‌دانند که آمریکا طبل توخالی است خودشان اعتراف کرده‌اند که ۷ تریلیون دلار در منطقه هزینه کردند ولی نتیجه‌ نگرفته‌اند.

 

انتهای پیام/
آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار