هندبال خوزستان پرکارترین سال خود را تجربه کرد

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۰:۳۷ ب٫ظ
هندبال خوزستان پرکارترین سال خود را تجربه کرد [ad_1] اهواز _ ایرنا _ رییس هیات هندبال خوزستان گفت: هندبال خوزستان با هشت تیم در لیگ های مختلف کشور، پرکارترین سال فعالیت خود را تجربه کرد. قاسمی دوشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: تلاش می کنیم با برنامه‌ریزی و هدف گذاری های خاص شاهد شکوفایی بیش از پیش هندبال خوزستان باشیم. رئیس […]

[ad_1]


اهواز _ ایرنا _ رییس هیات هندبال خوزستان گفت: هندبال خوزستان با هشت تیم در لیگ های مختلف کشور، پرکارترین سال فعالیت خود را تجربه کرد. قاسمی دوشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: تلاش می کنیم با برنامه‌ریزی و هدف گذاری های خاص شاهد شکوفایی بیش از پیش هندبال خوزستان باشیم.
رئیس هیات هندبال خوزستان افزود: هندبال استان در سال جاری به مراتب عملکرد خوبی داشته و تیم های ما در سایر لیگ ها درخشان ظاهر شدند.
وی بااشاره به حضور تیم های بانوان استان در لیگ دسته اول و دوم هندبال کشور گفت: با حضور تیم بانوان بهمن بهبهان در لیگ یک و دیگر تیم های حاضر در لیگ دسته دوم شرایط هندبال بانوان استان روند رو به رشدی داشت.
قاسمی ادامه داد: همچنین در بخش آقایان و در لیگ دسته اول دو تیم مارون ماهشهر و هیات شوشتر را داریم که تیم مارون در حال حاضر در صدر جدول قرار دارد و نوید حضور این تیم در لیگ برتر را می دهم.
وی به حضور تیم های بهبهان، ماهشهر و نفت آبادان در لیگ دسته دوم و تیم نفت امیدیه در لیگ دسته سوم اشاره کرد و گفت: برای اولین بار به جز لیگ برتر، در تمام لیگ های کشوری آقایان و بانوان حضور داریم که در نوع خود استثنایی است.
رئیس هیات هندبال خوزستان در خصوص برگزاری کلاس های آموزشی در استان گفت: خوزستان با برگزاری کلاس های آموزش مربی گری و داوری متعدد، پیشتاز آموزش هندبال در کشور است،در حال حاضر ۱۰ کلاس آموزشی برگزار کردیم و مجوز چهار کلاس دیگر را نیز گرفتیم.
وی با اشاره به این که در زمینه استعدادیابی تعامل بسیار خوبی با آموزش و پرورش داریم افزود: در دوسال اخیر مسابقات آموزشگاهی با استقبال کم نظیر تیم ها برگزار شد به عنوان مثال شهرستان ایذه که اصلا هندبال نداشت امسال در مسابقات رده خردسالان موفق به کسب مقام قهرمانی استان شد.
قاسمی با بیان این که شهرستان ایذه گنج استعدادهای نهفته در ورزش است افزود: در زمینه استعدادیابی شهرستان ایذه به عنوان یک پدیده مطرح است لذا سرمایه‌گذاری در این منطقه بسیار مهم است.
وی تیم مارون ماهشهر را پدیده هندبال استان در لیگ یک عنوان کرد و گفت: در سال ۹۴ تیم مارون قهرمان مسابقات دسته دوم کشور شد و امسال نیز در لیگ دسته یک عملکرد درخشانی دارد، امیدواریم در آینده شاهد حضور این تیم در لیگ برتر باشیم.
رئیس هیات هندبال خوزستان با اشاره به این که بیش از ۵۰ درصد بازیکنان تیم مارون بومی هستند، افزود : با حضور تیم مارون در لیگ برتر می توان شاهد ظهور ثامن الحجج دیگری باشیم که سال ها در لیگ برتر آقایی کرد.
۶۰۰۲خبرنگار : پارسا شاکری **انتشار دهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار