هوای خوزستان در روز طبیعت بارانی است

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۹:۳۹ ب٫ظ
هوای خوزستان در روز طبیعت بارانی است [ad_1] اهواز – ایرنا – بر اساس گزارش اداره کل هواشناسی خوزستان، با ورود موج جدید بارندگی به استان از روز جمعه و تدوام آن، هوای استان تا روز یکشنبه ۱۳ فروردین، روز طبیعت بارانی است. به گزارش پنجشنبه ایرنا به نقل از پورتال اداره کل هواشناسی خوزستان، در بررسی نقشه های پیش یابی در […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – بر اساس گزارش اداره کل هواشناسی خوزستان، با ورود موج جدید بارندگی به استان از روز جمعه و تدوام آن، هوای استان تا روز یکشنبه ۱۳ فروردین، روز طبیعت بارانی است. به گزارش پنجشنبه ایرنا به نقل از پورتال اداره کل هواشناسی خوزستان، در بررسی نقشه های پیش یابی در سطوح فوقانی جو از جمعه با ورود امواج ناپایدار به تدریج شاهد افزایش ابر در آسمان خوزستان خواهیم بود.
همراهی این وضعیت ناپایدار با زبانه کم فشار سطح زمین از اواخر روز جمعه تا اواسط روز شنبه باعث بارندگی و در مواردی همراه با رعدو برق و احتمال ریزش تگرگ در منطقه می شود و این وضعیت ناپایدار از ظهر شنبه تا بعدازظهر یکشنبه با شدت کمتری همراه با بارش پراکنده تداوم دارد.
در بارش سه شنبه شب هفته جاری در خوزستان میزان بارش در خرمشهر پنج، آبادان ۴٫۷، لالی سه و شادگان یک و نیم میلیمتر گزارش شده است.
در ۲۴ ساعت گذشته ایستگاه کشاورزی اهواز با ۳۱ و دهدز با ۹٫۸ درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنک ترین نقاط خوزستان گزارش شده و تغییرات دمایی هوای اهواز نیز در این مدت بین ۳۱ و ۱۸ درجه سانتیگراد در نوسان است.
۳۰۰۴/ ۶۰۳۷
خبرنگار: خاطره غفاری ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار