استاندار خوزستان:

هیچ منطقه‌ای در دنیا نمی‌توان یافت که مثل خوزستان دارای تمامی پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های اقتصادی باشد

تاریخ انتشار: شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۸:۲۱ ق٫ظ
هیچ منطقه‌ای در دنیا نمی‌توان یافت که مثل خوزستان دارای تمامی پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های اقتصادی باشد استاندار خوزستان گفت: هیچ منطقه‌ای در دنیا نمی‌توان یافت که مثل خوزستان با تمامی کوچکی‌اش (۶۴ هزار کیلومتر مربع) دارای تمامی پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های اقتصادی همچون نفت، گاز، پتروشیمی، زمین‌های حاصل خیز کشاورزی، آب‌های شیرین، آب‌های آزاد، بنادر و غیره به طور یک جا باشد.

به گزارش پایگاه خبری قلم ماندگار،  غلامرضا شریعتی جمعه شب در جلسه شورای اداری منطقه آزاد اروندبا اشاره به اهمیت استان خوزستان اظهار کرد: خوزستان دارای همه ظرفیت‌ها و توانمندی‌های اقتصادی است که در صورت استفاده صحیح از این توانمندی‌ها می‌توان کل نیازهای اقتصادی کشور را تامین و برآورده کنیم.

وی افزود: متاسفانه از آنجایی که از این فرصت‌ها به خوبی استفاده نمی‌شود، بخشی نگری صورت می‌گیرد و منابع تکه تکه می‌شود، و این موضوع باعث شده که هیچ کجا اصلاح و بهبود پیدا نکند.

استاندار خوزستان در ادامه به سفر دو روزه کمیسیون اقتصادی مجلس به دو شهر آبادان و خرمشهر اشاره کرد و اظهار داشت: حضور نمایندگان کمیسیون اقتصادی در منطقه عامل خوبی است تا از نزدیک در جریان مشکلات و مسائل استان خوزستان قرار گیرند.
وی افزود: از سوی دیگر مواجه رودر روی اعضا با مردم منطقه و شنیدن حرف دلشان و دیدن مشکلات از نزدیک، سبب منع آنان از بخشی نگری می شود و براساس آن اولویت را به جاهایی می دهند که فرصت و امکان بیشتر سرمایه گذاری در آنها وجود دارد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار