واژگونی خودرو در جاده ماهشهر-هندیجان یک کشته و دو مصدوم بر جای گذاشت

تاریخ انتشار: سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۵:۴۲ ق٫ظ
واژگونی خودرو در جاده ماهشهر-هندیجان یک کشته و دو مصدوم بر جای گذاشت [ad_1] بندرماهشهر – ایرنا – واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پراید در کیلومتر ۱۰ محور ماهشهر به هندیجان یک کشته و دو مصدوم برجای گذاشت. رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی بندر‌ماهشهر شامگاه دوشنبه با تایید این خبر به ایرنا گفت:این حادثه ساعت ۲۱:۵۱ دقیقه شامگاه دوشنبه به فوریت‌های پزشکی اعلام شد که بلافاصله آمبولانس به محل […]

[ad_1]


بندرماهشهر – ایرنا – واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پراید در کیلومتر ۱۰ محور ماهشهر به هندیجان یک کشته و دو مصدوم برجای گذاشت. رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی بندر‌ماهشهر شامگاه دوشنبه با تایید این خبر به ایرنا گفت:این حادثه ساعت ۲۱:۵۱ دقیقه شامگاه دوشنبه به فوریت‌های پزشکی اعلام شد که بلافاصله آمبولانس به محل حادثه اعزام شد.
وی افزود:این حادثه در کیلومتر ۱۰ محور ماهشهر- هندیجان بر اثر واژگونی یک سواری پراید رخ داد که در این حادثه یک شهروند کشته و دو شهروند نیز مصدوم شدند.
کرد ادامه داد:در این تصادف یک پسر زیر ۹ سال قبل از رسیدن تیم فوریت پزشکی در دم جان باخته بود.
رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی شهرستان بندر‌ماهشهر با اعلام مساعد بودن وضعیت مصدومان حادثه اظهار کرد:یک خانم زیر ۳۰ سال و یک پسر زیر ۱۶ سال که مصدوم شدند از سوی تیم فوریت های پزشکی به بیمارستان منتقل شدند که خوشبختانه وضعیت کلی آنها مساعد است.
جاده ماهشهر به هندیجان از مسیرهای پرتردد استان خوزستان است که به دلیل تکمیل نشدن محور چهارخطه آن در برخی مسیرها به جاده پرحادثه استان خوزستان تبدیل شده است.
۶۱۲۵ خبرنگار:آمنه محتشمی ** انتشار:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار