واژگونی خودرو در کمربندی اهواز – اندیمشک جان مادر و فرزندی را گرفت

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۶:۴۵ ب٫ظ
واژگونی خودرو در کمربندی اهواز – اندیمشک جان مادر و فرزندی را گرفت [ad_1] اهواز – ایرنا – رئیس پلیس راه خوزستان گفت: واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس در کمربندی اهواز – اندیمشک باعث جان باختن ۲ نفر شد. سرهنگ رضا دولتشاهی چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این حادثه که به دلیل سرعت بالای خودروی سواری پژو پارس رخ داد باعث شد […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – رئیس پلیس راه خوزستان گفت: واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس در کمربندی اهواز – اندیمشک باعث جان باختن ۲ نفر شد. سرهنگ رضا دولتشاهی چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این حادثه که به دلیل سرعت بالای خودروی سواری پژو پارس رخ داد باعث شد تا خودروی مذکور واژگون که در این سانحه یک مادر به همراه فرزند ۹ ماهه اش که سرنشین این خودرو بودند در م جان باختند.
سرهنگ دولتشاهی ادامه داد: این حادثه عصر سه شنبه بوقوع پیوسته است .
وی تاکید کرد : رانندگان هنگام خستگی و خواب آلودگی از ادامه رانندگی انصراف داده و پس از استراحت لازم به سفر خود ادامه دهند تا اینگونه حوادث دلخراش بوقوع نپیوندد.
رئیس پلیس راه خوزستان افزود : تمامی محورهای استان ترافیکی آرام دارندو محدودیت ترافیکی درنظر گرفته شده برای کاروان های راهیان نور از محور ایذه-شهرکرد ممنوع می باشد و همچنین تانکرهای حامل سوخت تا ۶فروردین ۹۶ از محدودیت ترافیکی در کلیه محورهای استان ممنوع است .
۷۱۶۵/۶۰۶۴
خبرنگار:حمیدرضا ترابی فرد ** انتشار دهنده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار