واژگونی و آتش سوزی سواری پژو با یک مصدوم در دزفول

تاریخ انتشار: جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۲:۱۰ ب٫ظ
واژگونی و آتش سوزی سواری پژو با یک مصدوم در دزفول [ad_1] دزفول – ایرنا – در حادثه واژگونی و آتش سوزی یکدستگاه سواری پژو پارس در جاده دزفول – شوشتر یک نفر مصدوم شد. به گزارش ایرنا از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول این حادثه پنجشنبه شب در ابتدای جاده شوشتر و ندامتگاه فجر دزفول اتفاق افتاد که در پی آن ناجیان […]

[ad_1]


دزفول – ایرنا – در حادثه واژگونی و آتش سوزی یکدستگاه سواری پژو پارس در جاده دزفول – شوشتر یک نفر مصدوم شد. به گزارش ایرنا از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول این حادثه پنجشنبه شب در ابتدای جاده شوشتر و ندامتگاه فجر دزفول اتفاق افتاد که در پی آن ناجیان این سازمان به محل اعزام شدند.
به گفته مهرداد صفار زاده فرمانده عملیات سازمان آتش نشانی دزفول در این حادثه که علت آن از سوی پلیس راهور در دست بررسی است خودروی مذکور در مسیر رفت به سمت دزفول دچار حادثه شده و پس از برخورد با بلوار و تیرهای چراغ برق در مسیر برگشت واژگون شد و آتش گرفت.
وی افزود:ماموران آتش نشانی به محض رسیدن به محل حادثه اقدام به مهار آتش کردند.
صفار زاده تصریح کرد:تنها سرنشین و راننده خودرو یک خانم ۱۸ ساله بوده که در این حادثه به بیرون از خودرو پرتاب شده و مصدوم گردید که توسط اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان منتقل شد.
۶۰۶۸

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار