واکنش رامبد جوان به مستهجن خواند فیلمش!

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷ | ۰۸:۲۸ ق٫ظ
واکنش رامبد جوان به مستهجن خواند فیلمش! تهران- قلم ماندگار- رامبد جوان به اظهارنظر‌هایی که «قانون مورفی» را فیلم مستهجنی خواندند واکنش نشان داد.

قلم ماندگار:

چند روز پیش در برنامه‌ای تلویزیونی دو کارشناس برنامه انتقادات تندی را از فیلم «قانون مورفی» مطرح کردند، یکی از آن‌ها این فیلم را مستهجن خواند و دیگری آن را نامناسب برای کودکان دانست.

رامبد جوان با انتشار یادداشتی در اینستاگرام به این مسئله واکنش نشان داد، بخشی از متن این یادداشت به شرح زیر است: «قانون مورفی رو ساختیم تا یه جنس کمدی و سینمای تازه و جوندار به سینمامون و علاقه‌مندان سینما تقدیم کنیم. هر تجربه‌ی تازه‌ای قطعا خطا‌هایی هم داره وگرنه تجربه به حساب نمیومد؛ و تمام رفقای سینمایی خودم که خیلی هم خفنن کلی تحلیلای درجه یک راجع به قانون مورفی کردن که حالا حالا‌ها کیف می‌کنم و مهمترینش هم تماشاگر‌هایی هستن که با حال خوش و سرحال و لبخند‌های اساسی از سالن بیرون میان.

ولی یه کسایی و نفراتی و دانشمندایی اینور و اونور گفتن این فیلم مستهجنه و کمدی نیست و به درد بچه‌ها نمی‌خوره و فیلم بدیه و … که باید عرض کنم عزیزان محترم شما وقتتون رو با ما تلف نکنین و برین به موضوعات مهمتون برسین که ایشالا دنیا رو نجات بدین. ما همین گوشه موشه‌ها بازی‌های خودمون رو می‌کنیم و با رفقای خودمون حالمون خوبه یا اگر هم بده ربطی به شما نداره.»

1024917_171

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار