ورزش در سال ۹۵ کارنامه خوبی داشت/ ورزشگاه ۵ مهر آبادان تکمیل می شود

تاریخ انتشار: شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۰:۱۸ ق٫ظ
ورزش در سال ۹۵ کارنامه خوبی داشت/ ورزشگاه ۵ مهر آبادان تکمیل می شود [ad_1] آبادان – ایرنا – وزیر ورزش و جوانان گفت:ورزش کشور در سال جاری در بیشتر حوزه ها عملکرد خوب وقابل قبولی به ثبت رساند. مسعود سلطانی فر جمعه پس از پایان مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی ۲۰۱۷ در جمع خبرنگاران در آبادان با بیان اینکه امیدوارم با تلاش صورت گرفته ورزش در کشور به […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – وزیر ورزش و جوانان گفت:ورزش کشور در سال جاری در بیشتر حوزه ها عملکرد خوب وقابل قبولی به ثبت رساند. مسعود سلطانی فر جمعه پس از پایان مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی ۲۰۱۷ در جمع خبرنگاران در آبادان با بیان اینکه امیدوارم با تلاش صورت گرفته ورزش در کشور به اوج و اقتدار خود برسد، افزود: در سال ۱۳۹۵ کارنامه خوبی در مسابقات بین المللی و به ویژه المپیک، پارالمپیک و جهانی داشتیم.
وی گفت::در مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی و آزاد و مسابقات رفت مقدماتی جام جهانی فوتبال موفقیت هایی داشتیم که امیدواریم با ادامه حمایت های مردمی و دست اندرکاران ورزش کشور تیم به جام جهانی برود.
وزیر ورزش و جوانان ابراز امیدواری کرد که در سال ۱۳۹۶ موفقیت های ورزشی کشور استمرار و گسترش یابد.
وی افزود: طی مذاکراتی که با سازمان منطقه آزاد اروند و بخش خصوصی برای بازسازی ورزشگاه ۵ مهر آبادان داشتیم ، این کار از سال آینده آغاز می شود.
سطانی فر اظهار داشت:به سازمان منطقه آزاد اروند اختیار دادیم به صورت مشارکتی با بخش خصوصی این ورزشگاه را به سرانجام برساند.
وی گفت:میزبانی آبادان در مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی از دید تیم های شرکت کننده مطلوب ارزیابی شده است.
سی و پنجمین دوره جام جهانی کشتی فرنگی روز پنجشنبه در سالن کوثر شهر آبادان آغاز و امروز (جمعه) با معرفی تیم های برتر به پایان رسید.
۷۱۰۴/ /۳۰۱۵خبرنگار:مسعود گادار و عدنان جواهری** انتشار دهنده :کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار