ورود موج جدید بارندگی از آخر هفته به خوزستان

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۰:۳۷ ب٫ظ
ورود موج جدید بارندگی از آخر هفته به خوزستان [ad_1] اهواز – ایرنا – مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: بر اساس مدل های هواشناسی، موج جدید بارندگی از آخر هفته وارد استان می شود و بارندگی های پراکنده را به دنبال دارد. کوروش بهادری دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این موج بارشی با تاثیر بر روی نیمه جنوبی کشور، […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: بر اساس مدل های هواشناسی، موج جدید بارندگی از آخر هفته وارد استان می شود و بارندگی های پراکنده را به دنبال دارد. کوروش بهادری دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این موج بارشی با تاثیر بر روی نیمه جنوبی کشور، باعث افزایش ابر و بارش های پراکنده و رگباری در روزهای پنج شنبه و جمعه به ویژه در نواحی جنوبی استان می شود.
وی افزود: روند افزایش دما روزانه به میزان یک درجه سانتیگراد برای استان پیش بینی می شود و در ۲۴ ساعت گذشته، ایذه و دهدز با صفر و اهواز، آبادان و هندیجان با ۱۵ درجه سانتیگراد به ترتیب سردترین و گرمترین نقاط استان گزارش شده و تغییرات دمایی هوای اهواز بین ۱۵ و هفت درجه سانتیگراد در نوسان است.
از ۲۸ تا ۲۹ بهمن جاری، بیشترین میزان بارش باران در ایذه ۳۹٫۷ ماهشهر ۳۳٫۶، بهبهان ۲۵٫۶، لالی ۲۹٫۲ و رامهرمز ۲۰٫۷ و از ۲۴ تا ۲۶ بهمن نیز بیشترین میزان بارندگی تجمعی در حسینیه اندیمشک ۸۲٫۳، دهدز ۵۳٫۳، ایذه ۴۳٫۳، بهبهان ۲۸٫۷ و دزفول ۱۶٫۴ میلی متر ثبت شده است.
۳۰۰۴/۶۰۰۲
خبرنگار: خاطره غفاری**انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار