وزارت صنعت مشوق هایی برای صنعتگران خوزستانی در نظر گرفت

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۰:۱۰ ب٫ظ
وزارت صنعت مشوق هایی برای صنعتگران خوزستانی در نظر گرفت [ad_1] اهواز – ایرنا – معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: با توجه به قطعی برق چند روز گذشته در اهواز و برخی شهرهای خوزستان و ضرر و زیانی که صنعتگران متحمل شده اند، مشوق هایی برای صنعتگران و تولید کنندگان این استان در نظر گرفته می شود. به گزارش ایرنا علی یزدانی […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: با توجه به قطعی برق چند روز گذشته در اهواز و برخی شهرهای خوزستان و ضرر و زیانی که صنعتگران متحمل شده اند، مشوق هایی برای صنعتگران و تولید کنندگان این استان در نظر گرفته می شود. به گزارش ایرنا علی یزدانی سه شنبه در آیین بهره برداری از پروژه تصفیه خانه فاضلاب رامهرمز بیان کرد: مشوق هایی با اختیار هیات مدیره شرکت شهرک های صنعتی خوزستان به صنعتگران و تولید کنندگان به دلیل ضرر و زیان قطعی های برق اخیر در خوزستان اعطا می شود.
وی اشاره ای که به این مشوق ها نکرد.
وی افزود: به منظور حمایت دولت از بخش صنعت، صنعتگران و تولید کنندگانی که در بازپرداخت تسهیلات، تاخیر و مشمول جریمه شده بودند شامل بخشودگی و یا تخفیف شدند.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کشور درادامه بیان کرد: در سال آینده اختیارات شهرک های صنعتی، به هیات مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان ها واگذار می شود تا در چهارچوب تمرکز زدایی با سیاست های اقتصاد مقاومتی سرمایه گذاری آسان شود.
وی همچنین گفت: در برنامه ششم توسعه پیش بینی شده که از سهم مالیات و ارزش افزوده و از سهم شهرداری ها ۳۰ درصد به شهرک ها و نواحی صنعتی پرداخت شود.
تصفیه خانه فاضلاب رامهرمز در غرب خوزستان با اعتبار ۱۲ میلیارد ریال ساخته شده که ظرفیت این تصفیه خانه ۵۰ مترمکعب در شبانه روز است.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت روز سه شنبه در سفری یک روزه برای بهره برداری از سه واحد صنعتی در دو شهرک صنعتی اهواز، افتتاح تصفیه خانه فاضلاب رامهرمز و افتتاح مسابقات فوتسال شرکت شهرک های صنعتی کشور وارد خوزستان شد.
۷۱۵۸ / ۶۰۳۷
خبرنگار: زینب فرحانی ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار