نماینده مردم شهرستان های اهواز، باوی، کارون و حمیدیه در برنامه زنده بدون تعارف سیمای خوزستان؛

وزارت نفت حق آلایندگی نفت خوزستانی ها را پرداخت نکند، حساب نفت را مسدود می کنیم

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ | ۲۰:۵۷ ب٫ظ
وزارت نفت حق آلایندگی نفت خوزستانی ها را پرداخت نکند، حساب نفت را مسدود می کنیم نماینده مردم شهرستان های اهواز، باوی، کارون و حمیدیه در برنامه زنده بدون تعارف سیمای خوزستان گفت: چنانچه وزارت نفت حق آلایندگی نفت خوزستانی ها را پرداخت نکند، حساب نفت را مسدود می کنیم.

قلم ماندگار:

 نماینده مردم شهرستان های اهواز، باوی، کارون و حمیدیه امشب یکشنبه ۲۰ آبان ماه ۹۷ در برنامه زنده بدون تعارف سیمای خوزستان که دقایقی پیش با موضوع آلودگی فلرهای نفتی پخش شد گفت: چنانچه وزارت نفت حق آلایندگی نفت خوزستانی ها را پرداخت نکند، حساب نفت را مسدود می کنیم

علی ساری با اشاره به پیگیری‌هایی انجام گرفته در این زمینه گفت: قرار است وزارت “نفت” پرداخت حق آلایندگی اهواز را پیگیری کند.

وی با بیان اینکه وزارت نفت باید جوابگوی حق آلایندگی خوزستان باشد، افزود: مبلغی که نفت باید در خصوص حق آلایندگی پرداخت کند، مبلغ قابل توجهی است که می‌تواند بسیاری از مشکلات شهر اهواز و روستاهایی که در کنار تاسیسات نفتی قرار دارند را حل کند.

وی با اشاره به بحث پرداخت حق آلایندگی نفت به شهرستان اهواز اظهار کرد: پرداخت حق آلایندگی نفت حق مردم اهواز است و باید به آن‌ها پرداخت شود.

وی ادامه داد: این موضوع توسط قانون مقرر شده و باید حتما از سوی وزارت نفت پیگیری‌های لازم انجام گیرد تا شاهد پرداخت حق آلایندگی نفت به اهواز باشیم.

ساری یادآور شد: بیش از چهار سال است که این حق به شهرستان اهواز پرداخت نشده و نمایندگان شهرستان در تلاش هستند تا این پرداخت از سوی وزارت نفت انجام شود.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار