وزیر اطلاعات: امنیت و آرامش مردم مهمترین هدف وزارت اطلاعات است

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ | ۱۹:۱۷ ب٫ظ
وزیر اطلاعات: امنیت و آرامش مردم مهمترین هدف وزارت اطلاعات است وزیر اطلاعات با اشاره به اینکه یکی از اهداف سرویسهای جاسوسی برای ضربه زدن به نظام اسلامی آسیب رساندن به روان انسان ها است گفت: امنیت و آرامش مردم مهمترین هدف وزارت اطلاعات است.

قلم ماندگار:

وزیر اطلاعات با اشاره به اینکه یکی از اهداف سرویسهای جاسوسی برای ضربه زدن به نظام اسلامی آسیب رساندن به روان انسان ها است گفت: امنیت و آرامش مردم مهمترین هدف وزارت اطلاعات است.

دکتر سید محمود علوی افزود: این حق طبیعی مردم است که امنیت برای آنان تامین شود.امنیت و توجه به کرامت انسانی بسیار مهم است و اگر کرامت انسان ها حفظ شود سراغ کار خلاف نمی روند.امروز با رفتار درست از قبیل پرهیز از دروغ گویی، تهمت و حرمت شکنی می توان بسیاری از ارزشهای اخلاقی و انقلابی را درجامعه پیاده کرد.

وزیراطلاعات تصریح کرد:فعالیت های صورت گرفته در مبارزه با تروریسم از سال های۹۲تا کنون بیشتر بوده و بسیاری از اقدامات تروریستی با تلاش سربازان گمنام آقا امام زمان(عج)شناسایی و خنثی شده است.هیچ کشوری در دنیا این نوع سرویس اطلاعاتی موفق مانند ایران اسلامی ندارد.

آیت الله علوی گفت: جامعه اطلاعاتی اعم از سپاه،بسیج،ناجا،قوه قضائیه و نیروهای مسلح تحت فرماندهی هوشمندانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی)هستند و تمام این پنجه های امنیتی به صورت یک مشت بر فرق دشمن وارد آمده است.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار