وزیر جهاد کشاورزی مجریان طرح مقابله با ریزگردهای خوزستان رامنصوب کرد

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۷:۱۸ ب٫ظ
وزیر جهاد کشاورزی مجریان طرح مقابله با ریزگردهای خوزستان رامنصوب کرد [ad_1] اهواز – ایرنا – وزیر جهاد کشاورزی در احکام جداگانه ای سه نفر از مجریان طرح مقابله با ریزگردها را در خوزستان منصوب کرد. به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان، وزیر جهاد کشاورزی در احکام جداگانه ای، عبدالمهدی بخشنده معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی را […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – وزیر جهاد کشاورزی در احکام جداگانه ای سه نفر از مجریان طرح مقابله با ریزگردها را در خوزستان منصوب کرد. به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان، وزیر جهاد کشاورزی در احکام جداگانه ای، عبدالمهدی بخشنده معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی را به عنوان ‘نماینده خود و مسئول هماهنگی و نظارت بر اجرای پروژه های خوزستان’، یداله شمایلی مدیرعامل موسسه جهاد نصر را به عنوان ‘مجری طرح تامین آب عرصه های بحرانی ریزگردها’ و احمد مطیعی را به عنوان ‘مجری طرح جامع پوشش بیولوژیک کانون های بحرانی خوزستان’ منصوب کرد.
بر اساس این گزارش، به دستور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری، حجتی وزیر جهاد کشاورزی مکلف شده که مساله ریزگردها را پیگیری کند.
توفان گرد و غبار هشتم بهمن با خسارت به زیرساخت های برق خوزستان، باعث قطعی طولانی مدت آب ، برق ، تلفن ، اینترنت و اختلال در امور روزمره ادارات و مردم در اهواز و ۱۲ شهرستان خوزستان شد.
۷۱۵۱ / ۶۰۳۷
خبرنگار: نادره وائلی زاده ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار