وزیر ورزش و جوانان مهمان ویژه مراسم افتتاحیه جام جهانی کشتی

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۳:۰۶ ب٫ظ
وزیر ورزش و جوانان مهمان ویژه مراسم افتتاحیه جام جهانی کشتی [ad_1] آبادان – ایرنا – مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در آیین افتتاحیه رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی ۲۰۱۷ آبادان به عنوان مهمان ویژه حضور می یابد. به گزارش ایرنا سلطانی فر یکی از مهمانان ویژه مراسم افتتاحیه رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی در آبادان می باشد.آیین افتتاحیه این رقابت ها […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در آیین افتتاحیه رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی ۲۰۱۷ آبادان به عنوان مهمان ویژه حضور می یابد. به گزارش ایرنا سلطانی فر یکی از مهمانان ویژه مراسم افتتاحیه رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی در آبادان می باشد.
آیین افتتاحیه این رقابت ها عصر پنجشنبه ۲۸ بهمن از ساعت ۱۷:۲۰ دقیقه در سالن کوثر آبادان برگزار شود.
** رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی ۲۰۱۷ که پنجشنبه و جمعه به میزبانی آبادان برگزار می شود، به صورت مستقیم از شبکه های سوم و ورزش و همچنین شبکه رادیویی ورزش پخش می شود.
مسابقات روز پنجشنبه ۲۶ اسفند که از ساعت ۹ صبح آغاز شد.
این رقابت ها طی روزهای پنجشنبه و جمعه (۲۶ و ۲۷) اسفند با حضور هشت تیم برتر کشتی فرنگی جهان پیگیری می شود.
ایران در گروه ۱ با روسیه، قزاقستان و آلمان همگروه است و در گروه دوم این رقابت ها نیز ترکیه، جمهوری آذربایجان، بلاروس و اوکراین قرار دارند.
تیم ملی کشتی فرنگی ایران در نخستین دیدار امروز پنجشنبه از ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه به مصاف آلمان می رود و بعداز ظهر نیز ساعت ۱۸ در دیداری حساس و نفس گیر باید با تیم قدرتمند روسیه روبرو شود.
ملی پوشان فرنگی ایران صبح جمعه در سومین دیدار و از ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه مقابل قزاقستان صف آرایی می کنند.
دولت تورلیخانوف از قزاقستان و عضو هیات رئیسه اتحادیه جهانی به عنوان ناظر در این پیکارها حضور دارد.
همچنین اردوان صاحب و محمد مصلایی پور از داوران المپیکی ایران و بهروز رضاپور و بهنام شیرمحمدی از داوران درجه یک بین المللی ۴ داور ایرانی حاضر در جام جهانی کشتی فرنگی هستند.
۷۱۰۴/۶۱۲۵ خبرنگار:مسعود گادار ** انتشار:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار