وضعیت بهداشتی ۴ کمپ ترک اعتیاد دزفول مناسب نیست

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۳:۲۰ ب٫ظ
وضعیت بهداشتی ۴ کمپ ترک اعتیاد دزفول مناسب نیست [ad_1] دزفول – ایرنا – معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت:۴کمپ ترک اعتیاد دزفول که مجوز هم ندارند ، وضعیت بهداشتی نامناسبی دارند. به گزارش روز چهارشنبه ایرنا مهدیه توکلی در نشست شورای سلامت وامنیت غذایی دزفول افزود:به این کمپ ها فرصت داده شده تا نسبت به اخذ مجوز اقدام کنند ولی در پیگیری […]

[ad_1]


دزفول – ایرنا – معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت:۴کمپ ترک اعتیاد دزفول که مجوز هم ندارند ، وضعیت بهداشتی نامناسبی دارند. به گزارش روز چهارشنبه ایرنا مهدیه توکلی در نشست شورای سلامت وامنیت غذایی دزفول افزود:به این کمپ ها فرصت داده شده تا نسبت به اخذ مجوز اقدام کنند ولی در پیگیری هایی که صورت گرفته مسئولان کمپ ها مدعی اند ، اداره کل بهزیستی خوزستان در سال فقط یک کمپ را مجوز می دهد.
فریدون عبدی رئیس اداره بهزیستی دزفول نیز گفت:در بازدیدهایی که انجام شد کمپ های بدون مجوز واجد شرایط انتخاب شدند و مقرر شد تا برای اخذ مجوز اقدام کنند.
وی افزود:مشکل و محدودیتی برای مجوزدار کردن کمپ ها از سوی بهزیستی وجود ندارد ولی برخی کمپ ها تاکنون نتوانسته اند مدارک لازم را تهیه و ارائه نمایند.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۶ کمپ و یک مرکز ترک اعتیاد مجوزدار در دزفول فعال است گفت:۵ کمپ نیز واجد شرایط هستند اما تاکنون مدارک خود را تحویل نداده اند.
عبدی افزود:کمپ های واجد شرایط برای اخذ مجوز می توانند تا پایان سال مدارک خود را تحویل دهند در غیر اینصورت سال آینده نسبت به پلمب کمپ های غیر مجاز اقدام خواهد شد.
۱۷ مرکز ترک اعتیاد در شهرستان دزفول فعالیت دارند که از این تعداد هفت مرکز مجوز رسمی از بهزیستی دریافت کرده اند.
مراکز ترک اعتیاد مراکزی هستند که شخص معتاد به مواد مخدر دوره سم زدایی خود را در مدت ۲۱ روز تا یک ماهه در آنجا سپری می کند.
۶۰۶۸/۷۲۷۸
خبرنگار: رقیه کردی ** انتشار: محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار