ویزای اربعین شاید ۴۱ دلار باشد

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۴:۲۵ ب٫ظ
ویزای اربعین شاید ۴۱ دلار باشد دبیر ستاد مرکزی اربعین از کاهش ۹ دلاری هزینه ویزای عراق پس از رایزنی با مسئولان این کشور خبر داد و گفت: فعلا هزینه ویزای اربعین ۴۱ دلار است اما در تلاش برای کاهش آن هستیم.

قلم ماندگار:

شهریار حیدری، دبیر ستاد مرکزی اربعین در خصوص هزینه ویزای اربعین برای زائران ایرانی گفت: هنوز در حال رایزنی با عراق برای نهایی کردن و کاهش هزینه‌ها هستیم.

وی افزود: ویزای سال گذشته ۴۰ دلار و به صورت ریالی از زائران گرفته شد، اما هزینه ویزای امسال هنوز مشخص نیست اما ما بنا داریم همین قیمت باشد.

حیدری با اشاره به تصویب قوانین جدید در خصوص هزینه ویزای کشور عراق از سوی مسئولان این کشور، گفت: مسئولان عراقی برای ورود مسافران تمام کشورها به این کشور هزینه‌ای را در نظر گرفته بودند که برای برخی کشورها ۵۰ و برخی دیگر ۱۰۰ دلار بود و برای اتباع ایران نیز ۱۰ دلار به عنوان هزینه گردشگری با اسم «پنجره واحد» اعلام کرده بودند که ستاد اربعین این مسئله را پیگیری و بر اساس توافق‌های صورت گرفته این هزینه به یک دلار برای زائران ایرانی کاهش داده‌ شد.

وی افزود: بر این اساس فعلا ۴۱ دلار هزینه ویزا است اما همچنان نشست‌ها ادامه دارد و تلاش داریم این هزینه را هم کاهش دهیم.

حیدری در پاسخ به این سؤال که قیمت دلار برای اربعین با چه نرخی محاسبه می‌شود؟ گفت: اکنون در حال رایزنی هستیم تا ببینیم پرداخت هزینه ویزای اربعین ریالی باشد یا ارزی. البته اگر ارزی باشد یورو جایگزین دلار می‌شود و دیگر دلار کنار گذاشته می‌شود.

دبیر ستاد مرکزی اربعین در پاسخ به این سؤال که بر اساس گفته‌های نخست وزیر عراق مبنی بر قطع مبادله تجاری با دلار آیا این مسئله چه تأثیری بر روی هزینه اربعین می‌گذارد؟ گفت: امیدواریم این مسئله تأثیری بر روی زائران ما نداشته باشد.

انتهای پیام

برچسب‌ها:
  1. cheap wigs   ۲۱/۱۱/۱۳۹۹  

    I wanted air bangs, but I didn’t dare to cut it for fear of ruining. I bought a bangs. Hair color is seamless. I can’t tell it is a wig. I really like it! ! I also gave gifts and the like. It’s worth it! ! Good quality and cheap! like!

    https://www.sunwaymedical.com/layout/bootstrap/extend/bootstrap-wysihtml5/xk0pQbQL.html

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار