مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان مطرح کرد:

پارکینگ شلمچه و آب چذابه نگرانی اصلی اربعین در مرزهای خوزستان

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۶:۲۵ ب٫ظ
پارکینگ شلمچه و آب چذابه نگرانی اصلی اربعین در مرزهای خوزستان خوزستان- قلم ماندگار- مدیرکل امنیتی، انتظامی و امور مرزی استانداری خوزستان گفت: نگرانی های موجود در حال حاضر، پارکینگ در شلمچه و آب مورد نیاز برای شستشو در چذابه هستند.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، رضا نجاتی ظهر چهارشنبه در جلسه ستاد اربعین حسینی خوزستان اظهار کرد: اتوبوس های مستقر در مرزها باید ساماندهی شود و میزان کسری نیز از دیگر شهرها پیگیری شود.

وی افزود: نگرانی های موجود در حال حاضر پارکینگ در شلمچه و آب مورد نیاز برای شستشو در مرز چذابه هستند.

 مدیرکل امنیتی، انتظامی و امور مرزی استانداری خوزستان تصریح کرد: ۵۹ روز مانده به اربعین و طی این روزها باید کارها با جدیت ادامه داشته باشدو که باید هرچه سریعتر به نتیجه برسند.

نجاتی بیان کرد: هنگام برگزاری مراسم اربعین زمانی برای انجام کارهای مربوط به حوزه زیرساخت ها نیست چون هوا گرم و مراسم در حال انجام است.

وی با اشاره به اینکه مسئولان خوزستانی طی سال های اخیر به میزان ارادت به امام حسین (ع) پای کار آمده اند، ادامه داد: امسال چون بر اساس توافق بین ایران و عراق هزینه ویزا برداشته شده پیش بینی می کنیم که تعداد زائران حسینی افزایش چشمگیری داشته باشد.

مدیرکل امنیتی، انتظامی و امور مرزی استانداری خوزستان عنوان کرد: در اندیمشک، ایذه، بهبهان، ماهشهر و هندیجان که روستاهای مسیر قرار دارند نیز خدمات رسیانی به زائران حسینی انجام می شود و در روستاهای مسیر مدیرکل امور روستایی استانداری خوزستان کار را برعهده دارد.

نجاتی اضافه کرد: از اربعین سال گذشته جلسات ستاد به صورت منظم برگزار و نیازهای مختلف در هر دو مرز نیز در حد توان رفع شده است.

وی در پایان یادآور شد: این جلسات بیشتر برای هماهنگی های بیشتر است ولی مسئولان ذیربط خود باید برای پیگیری امور در مرزها حضور پیدا کنند.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
قلم ماندگار
محل كد آمار