پالایش نفت آبادان برابر شهرداری اراک پیروز شد

تاریخ انتشار: جمعه ۲۵ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۵:۵۷ ق٫ظ
پالایش نفت آبادان برابر شهرداری اراک پیروز شد [ad_1] آبادان – ایرنا – تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان در هفته هفتم دور سوم رقابت های لیگ برتر موفق شد شهرداری اراک را از پیش رو بردارد. به گزارش ایرنا تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان عصر امروز در سالن ۱۷ شهریور این شهر میزبان شهرداری اراک بود که در پایان با نتیجه ۱۱۳ بر […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان در هفته هفتم دور سوم رقابت های لیگ برتر موفق شد شهرداری اراک را از پیش رو بردارد. به گزارش ایرنا تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان عصر امروز در سالن ۱۷ شهریور این شهر میزبان شهرداری اراک بود که در پایان با نتیجه ۱۱۳ بر ۷۱ پیروز میدان شد.
تیم پالایش نفت آبادان در کوارتر نخست این دیدار بازی بهتری نسبت به میهمان اراکی خود ارائه کرد و با نتیجه ۲۲ بر ۱۷ به پیروزی رسید.
در کوارتر دوم نیز این تیم پالایش نفت آبادان بود که نبض میدان را در اختیار گرفت و با پرتاب های سه امتیازی ۲۹ بر ۱۶ حریفش را شکست داد.
نفتی های آبادان در کوارتر سوم اوج هنرنمایی خود را به رخ تیم شهرداری اراک کشید و با حرکات دیدنی درون پرکنز بازیکن خارجی خود عرصه را هر لحظه بر حریفش تنگ تر می کرد و با نتیجه ۳۲ بر ۲۱ پیروزی را در این کوارتر بدست آورد.
در کوارتر چهارم هم این تیم پالایش نفت آبادان بود که برای پیروزی با اختلاف بالا انگیزه زیادی از خود نشان دادند و با پرتاب های سه امتیازی توانست ۳۰ بر ۱۷ شهرداری اراک را شکست دهد تا در پایان با نتیجه ۱۱۳ بر ۷۱ به برتری برسد.
تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان با این پیروزی ۴۲ امتیازی شد و در صدر جدول گروه زوج رقابت های لیگ برتر قرار گرفت.
۷۱۰۴/۶۰۰۲**خبرنگار:مسعود گادار**انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار