پالایش نفت آبادان دور سوم لیگ برتر را با پیروزی آغاز کرد

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۳:۵۶ ب٫ظ
پالایش نفت آبادان دور سوم لیگ برتر را با پیروزی آغاز کرد [ad_1] آبادان – ایرنا – تیم پالایش نفت آبادان در نخستین دیدار از دور سوم لیگ برتر بسکتبال کشور موفق شد میهمانش نیروی زمینی تهران را شکست دهد. به گزارش ایرنا این دیدار روز پنجشنبه در سالن ۱۷ شهریور آبادان برگزار شد و در پایان این رقابت، تیم پالایش نفت آبادان با نتیجه ۸۷ بر […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – تیم پالایش نفت آبادان در نخستین دیدار از دور سوم لیگ برتر بسکتبال کشور موفق شد میهمانش نیروی زمینی تهران را شکست دهد. به گزارش ایرنا این دیدار روز پنجشنبه در سالن ۱۷ شهریور آبادان برگزار شد و در پایان این رقابت، تیم پالایش نفت آبادان با نتیجه ۸۷ بر ۷۷ پیروز شد.
تیم پالایش نفت آبادان در کوارتر نخست کنترل بازی را در اختیار کرفت و با عملکرد خوب بازیکنان خود و پرتاب های سه امتیازی اکبری ۲۱ بر ۹ به برتری رسید.
در کوارتر دوم نیز، این تیم پالایش نفت آبادان بود که برتر از حریف در میدان ظاهر شد و ۲۰ بر ۱۵ حریفش را شکست داد.
هر دو تیم در کوارتر سوم، پایاپای یکدیگر پیش رفتند ولی این تیم پالایش نفت آبادان بود که با شوت سه امتیازی لحظه پایانی ۲۰ بر ۱۷ پیروز شد.
در کوارتر چهارم تیم نیروی زمینی برای کم کردن اختلاف امتیاز به میدان آمد و هماد سامری سرمربی پالایش نفت با میدان دادن به بازیکنان نیمکت نشین فرصت را در اختیار تیم نیروی زمینی قرار داد تا در این کوارتر تیم تهرانی ۳۸ بر ۲۶ پیروز شد.
رقابت های دور سوم لیگ برتر بسکتبال در دو گروه پنج تیمی برگزار می شود.
۷۱۰۴/۶۱۲۵ خبرنگار: مسعود گادار ** انتشار:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار