معاون فنی و مهندسی شرکت بهره‌برداری از شبکه‌های آبیاری کرخه و شاوور خبر داد:

پاک‌سازی کامل گالری ایستگاه پمپاژ شبکه جلالیه در شهرستان دشت آزادگان/ایستگاه پمپاژ شبکه جلالیه با حداکثر ظرفیت خود وارد مدار بهره‌برداری شد

تاریخ انتشار: سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ | ۰۷:۴۸ ق٫ظ
پاک‌سازی کامل گالری ایستگاه پمپاژ شبکه جلالیه در شهرستان دشت آزادگان/ایستگاه پمپاژ شبکه جلالیه با حداکثر ظرفیت خود وارد مدار بهره‌برداری شد معاون فنی و مهندسی شرکت بهره‌برداری از شبکه‌های آبیاری کرخه و شاوور از پاک‌سازی کامل گالری ایستگاه پمپاژ شبکه جلالیه در شهرستان دشت آزادگان خبر داد.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان؛ عبدالله عساکره اظهار داشت: در پی اعلام خرابی یک دستگاه الکتروپمپ متعلق به ایستگاه پمپاژ شبکه جلالیه در شهرستان دشت آزادگان، تعمیر فوری آن در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: پس از اعزام تیم تعمیراتی شرکت به محل و انجام بررسی‌های لازم، شکستگی بخش‌هایی از پروانه و دیفیوزر مشاهده و بر همین اساس تعویض موارد آسیب‌دیده در دستور کار قرار گرفت.

معاون فنی و مهندسی شرکت بهره‌برداری از شبکه‌های آبیاری کرخه و شاوور بیان کرد: همچنین بر اساس گزارشات رسیده پس از شناسایی و ردیابی علت اصلی تخریب، به منظور پیشگیری از تکرار خرابی الکترو پمپ، گالری این ایستگاه پاکس‌سازی شد.

گفتنی است؛ عملیات پاکسازی این گالری به طور کامل توسط اکیپ غواصی روز گذشته انجام و قطعات فلزی و بتنی از محل جمع آوری و تخلیه شد.

همچنین این ایستگاه پمپاژ پس از ایمن‌سازی شرایط عملکرد (با توجه به نیاز آبی منطقه) با حداکثر ظرفیت خود وارد مدار بهره‌برداری شد که خوشبختانه رضایت‌مندی مشترکین طرف قرارداد را در پی‌داشت.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار