پایان رقابت های تنیس روی میز دختران کشور و صعود سه خوزستانی به دسته برتر

تاریخ انتشار: جمعه ۱۸ فروردین ۱۳۹۶ | ۲۲:۰۱ ب٫ظ
پایان رقابت های تنیس روی میز دختران کشور و صعود سه خوزستانی به دسته برتر [ad_1] اهواز- ایرنا- رقابت های تنیس روی میز دسته آزاد و برتر نوجوانان دختر کشور با حضور ۸۲ شرکت کننده از سراسر کشور در اهواز برگزار شد و ضمن معرفی نفرات برتر، سه خوزستانی نیز به دسته برتر صعود کردند. به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز، رقابت های آزاد نوجوانان […]

[ad_1]


اهواز- ایرنا- رقابت های تنیس روی میز دسته آزاد و برتر نوجوانان دختر کشور با حضور ۸۲ شرکت کننده از سراسر کشور در اهواز برگزار شد و ضمن معرفی نفرات برتر، سه خوزستانی نیز به دسته برتر صعود کردند. به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز، رقابت های آزاد نوجوانان دختر کشور از ۱۵ تا ۱۷ فروردین ماه در اهواز با ۱۳۸ بازی در دو مرحله برگزار شد و شیما صفائی از همدان ،پریناز حاجیلو از البرز، کیمیا رستمی از تهران به ترتیب عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
همچنین باتوجه به امتیازات به دست آمده دراین رقابت ها شش بازیکن نوجوان از دسته آزاد به مرحله دسته برتر راه یافتند.
آتنا علیپور، تینا زلکی نژاد و ملیکا باشت باوی همگی از خوزستان، مبینا قورچیان از البرز، هدیه آقامحمدی از همدان ، دینا فرمانی از اصفهان شش بازیکن راه یافته به دسته برتر بودند.
شیما صفائی از همدان ،پریناز حاجیلو از البرز، کیمیا رستمی از تهران ، فرنازاسکندری از خوزستان ، مشکات بهمنی از خوزستان ، فائزه نصیرایی ، از مازندران ، صبا سراجی از مرکزی ، پریا خضر از آذربایجان غربی و حنانه امیدی از اصفهان، آتنا علیپور، تینا زلکی نژاد و ملیکا باشت باوی همگی از خوزستان، مبینا قورچیان از البرز، هدیه آقامحمدی از همدان ، دینا فرمانی از اصفهان شانزده بازیکن دسته برتر هستند که در مرحله اول بازی دوره ای در چهار جدول بازی کردند تا سید جدول اصلی مشخص شود.
۷۱۵۲/۶۱۲۵ دریافت کننده خبر:محمدرضاخبازان ** انتشار:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار