پتروشیمی بندر امام در رقابت های غرب آسیا برابر پالایش نفت آبادان پیروز شد

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۲:۲۹ ب٫ظ
پتروشیمی بندر امام در رقابت های غرب آسیا برابر پالایش نفت آبادان پیروز شد [ad_1] آبادان – ایرنا – تیم پتروشیمی بندر امام در آخرین دیدار از مرحله گروهی مسابقات بسکتبال غرب آسیا برابر پالایش نفت آبادان دیگر تیم خوزستانی این رقابت ها پیروز شد. به گزارش ایرنا این دیدار روز سه شنبه در کشور اردن برگزار شد و تیم پتروشیمی بندر امام با امتیاز ۷۶ بر ۶۷ پیروز […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – تیم پتروشیمی بندر امام در آخرین دیدار از مرحله گروهی مسابقات بسکتبال غرب آسیا برابر پالایش نفت آبادان دیگر تیم خوزستانی این رقابت ها پیروز شد. به گزارش ایرنا این دیدار روز سه شنبه در کشور اردن برگزار شد و تیم پتروشیمی بندر امام با امتیاز ۷۶ بر ۶۷ پیروز شد.
در کوارتر نخست این دیدار دو تیم پایاپای یکدیگر ظاهر شدند و این تیم پالایش نفت بود که با پرتاب دو امتیازی در ثانیه های پایانی ۱۷ بر ۱۶ پیروز شد.
تیم پالایش نفت آبادان در کوارتر دوم برتر از حریف صاحب نام خود بود و ۱۶ بر ۱۱ پیروزی را کسب کرد.
اما تیم پتروشیمی بندر امام در کوارتر سوم نبض بازی را در اختیار خود گرفت و با پرتاب های سه امتیازی موفق شد ۲۴ بر ۱۶ پیروزی را از آن خود کند.
در کوارتر چهارم نیز دو تیم نمایش نزدیکی به یکدیگر داشتند اما بلندقامتان بندر امامی با استفاده از پنج اخطاره شدن بازیکنان کلیدی پالایش نفت آبادان ۲۵ بر ۱۸ به برتری رسید.
تیم پتروشیمی بندر امام با این پیروزی به عنوان تیم دوم این گروه راهی مرحله بعدی مسابقات شد.
۷۱۰۴/۶۱۲۵**خبرنگار: مسعود گادار**انتشار** سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار