پتروشیمی فینالیست مسابقات بسکتبال غرب آسیا شد

تاریخ انتشار: جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۳:۳۷ ق٫ظ
پتروشیمی فینالیست مسابقات بسکتبال غرب آسیا شد [ad_1] اهواز _ ایرنا _ تیم پتروشیمی بندر امام با پیروزی در مرحله نیمه نهایی فینالیست رقابت های بسکتبال غرب آسیا شد. به گزارش ایرنا، شامگاه پنجشنبه تیم پتروشیمی بندر امام در مرحله نیمه‌نهایی مسابقات بسکتبال غرب آسیا برابر شیمیدر تهران صف آرایی کرد که با نتیجه ۹۱ بر ۸۵ از سد این تیم گذشت.بازیکنان […]

[ad_1]


اهواز _ ایرنا _ تیم پتروشیمی بندر امام با پیروزی در مرحله نیمه نهایی فینالیست رقابت های بسکتبال غرب آسیا شد. به گزارش ایرنا، شامگاه پنجشنبه تیم پتروشیمی بندر امام در مرحله نیمه‌نهایی مسابقات بسکتبال غرب آسیا برابر شیمیدر تهران صف آرایی کرد که با نتیجه ۹۱ بر ۸۵ از سد این تیم گذشت.
بازیکنان پتروشیمی بندر امام در حالی به مصاف تیم ایرانی شیمیدر تهران رفتند که با پیروزی برابر این تیم جواز حضور در مرحله فینال مسابقات بسکتبال غرب آسیا را کسب می کردند.
کوارتر اول بازی پتروشیمی بندر امام پرتاب های دو امتیازی خوب انجام داد و در نهایت با حساب ۲۸ بر ۲۷ پیروز میدان شد.
شاگردان مهران شاهین‌طبع کوارتر دوم بازی را با نتیجه ۴۸ بر ۴۶ به سود خود به پایان رساندند.
بازیکنان پتروشیمی بندر امام در کوارتر سوم بازی کم فروغ ظاهر شدند و با نتیجه ۶۷ بر ۶۴ بازی را واگذار کردند.
بازیکنان تیم پتروشیمی بندر امام در کوارتر چهارم بازی امتیازات عقب افتاده خود را جبران کرده و در نهایت با نتیجه ۹۱ بر ۸۵ پیروز این دیدار شدند.
تیم پتروشیمی بندر امام با پیروزی برابر شیمیدر به مرحله فینال غرب آسیا صعود کرد و جواز حضور در رقابت های باشگاه های آسیا را که سال آینده در چنژو چین برگزار می شود، کسب کرد.
تیم پتروشیمی بندر امام در مرحله فینال فردا جمعه باید به مصاف الریاضی لبنان که برود.
تیم پالایش نفت آبادان دیگر نماینده خوزستانی حاضر در این رقابت ها امشب به مصاف الریاضی لبنان رفت که در نهایت از این تیم شکست خورد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف دیگر تیم ایرانی شیمیدر تهران خواهد رفت.
۶۰۰۲خبرنگار: پارسا شاکری **انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار