پتروپالایش مسجدسلیمان با چین قرارداد سه میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلاری بست

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ | ۰۲:۲۱ ق٫ظ
پتروپالایش مسجدسلیمان با چین قرارداد سه میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلاری بست [ad_1] تهران- ایرنا- اختتامیه نمایشگاه «صندوق های بازنشستگی؛ پیشران توسعه» با امضای پنج قرارداد و تفاهمنامه بین طرف های ایرانی و شرکت هایی از چین، هلند و اتریش همراه بود.ارزش قرارداد با شرکت چینی سه میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلاری اعلام شده است. به گزارش خبرنگار ایرنا، شامگاه سه شنبه در حاشیه اختتامیه نمایشگاه «صندوق […]

[ad_1]


تهران- ایرنا- اختتامیه نمایشگاه «صندوق های بازنشستگی؛ پیشران توسعه» با امضای پنج قرارداد و تفاهمنامه بین طرف های ایرانی و شرکت هایی از چین، هلند و اتریش همراه بود.ارزش قرارداد با شرکت چینی سه میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلاری اعلام شده است. به گزارش خبرنگار ایرنا، شامگاه سه شنبه در حاشیه اختتامیه نمایشگاه «صندوق های بازنشستگی؛ پیشران توسعه» با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرارداد شرکت پتروپالایش مسجدسلیمان و شرکت «وهان» چین امضا شد.
ارزش این قرارداد سه میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلار است.
نماینده شرکت وهان و مدیرعامل شرکت پتروپالایش مسجد سلیمان این قرارداد را امضا کردند.
این قرارداد برای ۶ هزار نفر شغل ایجاد می کند.
مدیرعامل شرکت پتروپالایش مسجدسلیمان درباره این قرارداد گفت: در این منطقه ۴٣.۵ درصد بیکاری داریم و تلاش برای پیدا کردن سرمایه گذار چندان راحت نبود اما سرانجام ٨٠٠ میلیون دلار سرمایه گذاری شد و فاینانس جداگانه ای نیز به همراه داشت.
به گفته وی، صندوق سرمایه گذاری کشوری نیز در این طرح همکاری دارد.
همچنین صنایع شیر پگاه و شرکت هلندی «برنس» برای توسعه بازار، سرمایه گذاری و تامین مواد اولیه تفاهمنامه امضا کردند.
تفاهمنامه این مجموعه با شرکت اتریشی «رونیز» نیز در زمینه تولید مشترک آبمیوه های انرژی زا، پنیر و سوپ های لبنی به سرانجام رسید.
این مجموعه با شرکت «هولندر» هلند و «ایستار» چین نیز برای تولید شیر خشک نوزاد تفاهمنامه ای امضا کرد.
به گزارش ایرنا، نخستین نمایشگاه صندوق های بازنشستگی از بیست و چهارم بهمن ماه در مصلای امام خمینی (ره) تهران کار خود را آغاز کرد و امروز پایان یافت.
اقتصام**۹۱۲۳**۱۹۶۱** گزارشگر: زهره دریغ گفتار** انتشار: مریم مسعود

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار