پخش اولین کلاس جبرانی دانش‌آموزان از سیمای مرکز خوزستان

تاریخ انتشار: سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۱:۲۵ ق٫ظ
پخش اولین کلاس جبرانی دانش‌آموزان از سیمای مرکز خوزستان مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با بیان اینکه اولین قسمت برنامه‌های آموزشی صداوسیما برای دانش‌آموزان استان از ساعت ۱۷ امروز آغاز می‌شود، ابراز امیدواری کرد که پخش این سری برنامه‌های آموزشی از تلویزیون بخشی از مشکلات درسی ناشی از تعطیلی‌های مکرر در پی وقوع پدیده ریزگردها را حل کند.

محمد تقی‌زاده در گفت‌و‌گو با قلم ماندگارا اشاره به تفاهم‌نامه آموزش و پرورش با صداوسیمای مرکز استان، اظهار کرد: برنامه‌های آموزشی از تلویزیون برای دروسی مانند ریاضی، فیزیک، شیمی، ادبیات و عربی برای دانش‌آموزان دوره اول و دوم متوسطه  پخش می‌شود.

وی افزود: پخش این برنامه‌ها از ساعت ۱۷ امروز آغاز می‌شود و تا ۲۲ اردیبهشت‌ماه، پیش از شروع امتحانات به‌صورات روزانه ادامه دارد. تمرکز این برنامه‌ها بیشتر بر نیمه دوم کتاب، یعنی زمانی است که گرد و غبار موجب شد دانش‌آموزان از درس‌ها عقب بیافتند.

مدیرکل آ آموزش و پرورش خوزستان در خصوص اطلاع‌رسانی به دانش‌آموزان درباره پخش چنین برنامه‌هایی، گفت: آموزش و پرورش در این زمینه برای مدارس پیامک ارسال کرده است. امیدواریم دانش‌آموزان از پخش این برنامه‌ها استقبال کنند و این برنامه بتواند بخشی از مشکلات درسی آن‌ها را حل کند.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار