پرداخت وام ۴۰۰ میلیون ریالی به تعاونی های مسکن خوش حساب در شوش

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۲:۵۹ ق٫ظ
پرداخت وام ۴۰۰ میلیون ریالی به تعاونی های مسکن خوش حساب در شوش [ad_1] شوش – ایرنا – فرماندار شوش گفت: به تعاونی های مسکن مهر که از عملکرد مثبتی در زمینه پرداخت اقساط و بدهی به بانک ها برخوردار می باشند تسهیلات ۴۰۰ میلیون ریالی پرداخت می شود. به گزارش ایرنا رضا نجاتی شنبه در نشست بررسی مشکلات مسکن مهر شوش افزود:این تعاونی ها که دارای پیشرفت […]

[ad_1]


شوش – ایرنا – فرماندار شوش گفت: به تعاونی های مسکن مهر که از عملکرد مثبتی در زمینه پرداخت اقساط و بدهی به بانک ها برخوردار می باشند تسهیلات ۴۰۰ میلیون ریالی پرداخت می شود. به گزارش ایرنا رضا نجاتی شنبه در نشست بررسی مشکلات مسکن مهر شوش افزود:این تعاونی ها که دارای پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصد می باشند از طریق اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای دریافت تسهیلات به بانک مسکن معرفی می شوند.
وی با اشاره به برخی مشکلات پیش روی مسکن مهر در این شهرستان به دستگاه های خدماتی تاکید کرد: خدمت رسانی به ساکنان مسکن مهر یکی از اولویت های کاری همه دستگاه هاست.
وی گفت: برای حل مشکل مسکن مهر باید از تمام ظرفیت و توان شهرستان استفاده کرد و تا قبل از اتمام سال جاری تمامی نیازهای این مناطق از جمله روشنایی،آسفالت، فضای سبز و مشکل جمع آوری زباله باید حل شود.
فرماندار شوش گفت: انتظار می رود همه دستگاه ها در راستای کمک به حل مشکلات زیرساختی مسکن مهر با نگاه مسئولانه اقدام کنند چرا که همه باید پاسخگوی مشکلات مردم باشیم.
وی اظهار کرد:آن دسته از مشکلات مسکن مهر که از حوزه و توان شهرستان خارج می باشد با هماهنگی به دبیرخانه ستاد مسکن استان خوزستان جهت ارائه راهکارهای مربوطه منعکس خواهد شد.
نجاتی از اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان شوش خواست تا ضمن بررسی عملکرد تعاونی های مسکن مهر شهرستان نسبت به تعیین تکلیف تعاونی هایی که از عملکرد خوبی برخوردار نبوده و باعث کندی روند ساخت منازل مهر شده اند اقدام کند.
وی گفت: این تعاونی ها ضمن دریافت اخطار کتبی، تا پایان نیمه فروردین ماه سال آینده فرصت دارند تا نسبت به رفع مشکلات خود اقدام کنند.
۷۲۸۰/۶۰۶۸

[ad_2]

منبع: ایرنا

برچسب‌ها: , ,
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار