پرداخت ۱۴۱ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در خوزستان

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۱ ق٫ظ
پرداخت ۱۴۱ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در خوزستان رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: از ابتدای شهریورماه سال ۹۷ تاکنون مبلغ ۱۴۱ میلیارد تومان تسهیلات از سوی بانک‌های عامل به واحدهای تولیدی پرداخت شد.

قلم ماندگار:

 به گزارش قلم ماندگار، امیرحسین نظری اظهار کرد: از ابتدای شهریورماه سال ۹۷ تاکنون مبلغ ۱۴۱ میلیارد تومان تسهیلات در قالب طرح رونق تولید از سوی بانک‌های عامل به واحدهای تولیدی پرداخت شد و همچنین تعداد زیادی پرونده تسهیلاتی نیز توسط بانک‌ها در دست بررسی است.
وی افزود: این تسهیلات با نرخ سود ۱۸ درصد و بدون لحاظ چک برگشتی، بدهی معوق، صورت مالی حسابرسی شده و شاخص‌های مالی به واحدها پرداخت شده است .
نظری با بیان اینکه در طی این مدت تعداد ۱۲۷ مورد طرح به مبلغ حدود ۲۷۰ میلیارد تومان در کارگروه ستاد تسهیل مصوب شده است، گفت: از این تعداد به ۳۴ مورد از این طرح‌های تصویبی تسهیلات پرداخت شده که امیدواریم تسهیلات مورد نیاز دیگر طرح‌ها نیز هر چه سریعتر پرداخت شود.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان تصریح کرد: وزارتخانه جهت رونق تولید واحدهای تولیدی مجوز توزیع حدود ۱۰۳۷ میلیارد تومان تسهیلات در قالب طرح تولید و اشتغال به این استان ابلاغ کرده است که واحدها می‌توانند جهت استفاده از منابع ذکرشده به سامانه بهین‌یاب مراجعه و ثبت‌نام کنند.
انتهای پیام/
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار