پروازهای اهواز به مشهد ، بندرعباس و تهران افزایش یافت

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ | ۲۰:۳۰ ب٫ظ
پروازهای اهواز به مشهد ، بندرعباس و تهران افزایش یافت [ad_1] اهواز – ایرنا – مدیرکل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در خوزستان گفت: از نیمه دوم فروردین ماه امسال شمار پروازهای رفت و برگشت اهواز به مشهد مقدس ، بندرعباس و تهران افزایش یافت. غلامعباس رئیسی سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به منظور رفاه حال شهروندان استان ، تعداد […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – مدیرکل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در خوزستان گفت: از نیمه دوم فروردین ماه امسال شمار پروازهای رفت و برگشت اهواز به مشهد مقدس ، بندرعباس و تهران افزایش یافت. غلامعباس رئیسی سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به منظور رفاه حال شهروندان استان ، تعداد پروازهای هفتگی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (ایران ایر) از اهواز به مشهد مقدس از یک به ۲ پرواز ، اهواز به بندرعباس از یک به ۲ پرواز و اهواز به تهران از ۲۱ پرواز به ۲۲ پرواز افزایش یافته است.
وی گفت: در مجموع سه پرواز هفتگی ( ۶ پرواز به صورت رفت و برگشت) به شمار پروازهای اهواز به سه شهریاد شده افزوده شده ، ضمن آنکه طبق برنامه ایران ایر قرار است شمار پروازهای اهواز به شیراز نیز افزوده شود ولی هنوز در برنامه پروازی گنجانده نشده است.
مدیرکل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران(ایران ایر) در خوزستان در ادامه از افزایش تعداد پرواز آبادان – تهران از یک پرواز هفتگی به ۲ پرواز (چهار پرواز به صورت رفت و برگشت) خبرداد.
رئیسی با اشاره به پیوستن سه فروند هواپیمای مسافری ایرباس ۳۳۰ و ۳۲۱ به ناوگان هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: هم اکنون این سه هواپیما در خطوط داخلی از جمله در اهواز فعال است.
وی گفت: با تحویل چند فروند دیگر هواپیمای مسافری ایرباس به شرکت ایران ایر در ماههای آینده، وضعیت پروازهای این شرکت متحول خواهد شد و پس از آن قادر خواهیم شد نیازهای مردم به خصوص شهروندان خوزستانی را بهتر از قبل تامین کنیم.
بنا به این گزارش فرودگاه بین المللی اهواز مرکز استان خوزستان بیشترین تعداد پروازها را پس از فرودگاههای مهرآباد تهران ، شهید هاشمی نژاد مشهد را دارد.
در فرودگاه اهواز روزانه بیش از ۶۰پرواز داخلی و خارجی انجام می شود.
۶۰۰۲/۶۰۶۵
خبرنگار:محمدرضا بنوره**انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار